Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 8 ноября 2017 в 11:52

Прем’єра пісні «Намалюй» від LUKA

Днями співак, автор власних пісень LUKA (Андрій Лучанко) презентував нову позитивну пісню «Намалюй». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

LUKA, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Пісня «Намалюй» написана нещодавно. Сподіваюся, вона додасть усім яскравих барв у цю похмуру осінню пору. Взагалі багато зараз пишу пісень про те, що насправді можна досягти усього, чого бажаєш. Потрібно лише вірити у свої сили і рухатися у правильному напрямку.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Ідеї стосовно кліпу на цю пісню є. Зараз працюємо над їхньою реалізацією.

А Ви вмієте малювати?

Малювати я люблю, але чи вмію, судити не мені. Завжди мріяв навчитися зображувати портрети олівцем. Було б добре гуляючи парком зустріти гарну дівчину, одразу ж намалювати її портрет і презентувати їй. Але поки що ця мрія тільки на шляху до втілення у реальність.

Цього року Ви взяли участь у 8-му сезоні телепроекту каналу «СТБ» «Х-Фактор». Що Вам дав цей проект?

Перше, чим вразив мене «Х-Фактор»- це його масштаб. Оскільки це не перший мій вокальний телепроект, я думав, що мене вже нічим не здивуєш. Як виявилося, помилявся. Побувавши там, я чесно можу сказати: все, що бачать телеглядачі- аніскільки не бутафорія. Це все по-справжньому. Ну і, звичайно, я дуже вдячний «Х-Фактору» за можливість показати не лише вокальні здібності, а і власну творчість.

Ви продовжуєте слідкувати за перебігом подій на «Х-Факторі»? Чи є у Вас свої фаворити?

Насправді ні. Не вистачає на це часу. Фаворитів теж немає, оскільки я вважаю, що навіть стати учасником такого грандіозного проекту- це вже великий успіх.

LUKA - Намалюй (Прем'єра пісні)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю