Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 9 мая 2017 в 10:25

Прем’єра пісні «Хто то?» від Кіми

Нещодавно співачка, автор пісень, педагог продюсерського центру «Стар тім» (м. Івано-Франківськ) Кіма презентувала нову пісню «Хто то?». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Кіми. Заодно й ближче з нею познайомимося.

Кімо, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Музика і слова до пісні мої, аранжування робила спільно з саунд продюсером Женею Чичановським, запис здійснено на студії звукорежисера Романа Калина. Пісню «Хто то?» я написала в осінній період. Вона про те, що ми постійно запитуємо себе, що є причиною наших невдач, і не знаходимо відповіді.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Як такого кліпу не планується, проте маю намір зняти дещо не форматне відео, яке могло б максимально передати зміст пісні і вкладені в неї емоції.

Над чим іще Ви працюєте?

Працюю над акустичною версією пісні «Хто то?». Окрім цього пишу нові пісні як для себе, так і для інших виконавців.

Хто з артистів виконує написані Вами пісні?

Першою моєю серйозною роботою є пісня «Ти завжди», яку виконують фіналісти телепроекту «Голос. Діти 3» Юлія Радчук і Влад Фенічко. На створення цієї пісні мене надихнула історія їхнього кохання.

Як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з 6 років. У 13 років познайомилася з засновницею «Стар тім» Іриною Іванівною Батюк. Звернулася до неї як до автора пісень. Вона погодилася на співпрацю. Під час роботи над піснею зрозуміла, що Ірина Іванівна- не тільки чудовий композитор, а й прекрасний педагог, тому вирішила продовжити займатися в неї.

Зараз з Іриною Іванівною Ви колеги. Скажіть про це кілька слів.

Минулого літа Ірина Іванівна запропонувала мені викладати за її методикою у продюсерському центрі «Стар тім». Зараз я працюю з дітьми та підлітками. Прагну, щоб вони сприймали мене перш за все як викладача, а потім вже як подругу.

Ви маєте вищу музичну освіту?

Я навчаюся у Прикарпатському Національному Університеті імені Василя Стефаника. У майбутньому маю намір здобути професію звукорежисера, оскільки ця сфера цікавить мене не менше, ніж музика.

Неважко здогадатися, що Кіма- це псевдонім. Розкажіть його історію.

Взяти псевдонім я вирішила для того, щоб відділяти свою творчу діяльність від педагогічної. Ім’я «Кіма» знайшла в інтернеті. У перекладі з індіанської воно означає «таємниця». Це мені дуже імпонує.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це бісероплетіння. Роблю прикраси виключно для себе в одному екземплярі.

Які Ви любите книги і фільми?

Фільми майже не дивлюся. Справа в тім, що я дуже чутлива, а зображене у сучасному кіно далеко не завжди викликає приємні емоції. Віддаю перевагу книгам. Під час читання я малюю в уяві власну картинку. Окрім художніх творів також читаю літературу з бізнесу та саморозвитку. Вважаю, для творчої людини це дуже корисно, оскільки додає стимулу і скеровує думки у правильному напрямку.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Останнім часом більшою мірою пасивного. Створення музики, написання пісень і спілкування з великою кількістю людей забирає багато сил і енергії, тому коли є можливість відпочити я обираю тишу та спокій.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю