Алена Че , 21 февраля 2018 в 21:24

Прем’єра пісні «Ходи сюда ходи» від Тараса Гаврика

 Нещодавно львівський музикант, теле та радіоведучий Тарас Гаврик презентував нову пісню «Ходи сюда ходи». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від Тараса.

Тарасе, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

«Ходи сюда ходи»- це пісня з майбутнього альбому «Моя О», про який я вже Вам розповідав, і, який я маю намір презентувати найближчим часом. Але вона, на відміну від інших пісень, написана не після моєї розлуки з коханою, а в той період, коли ми були разом. Вона про те, як хлопець чекає свою дівчину вдома. Зазвичай у людей навпаки, а от у мене було саме так. Справа в тім, що тоді я працював у ранковому ефірі на телебаченні і о 10-й годині вже звільнявся. Кохана ж працювала цілий день і мені частенько доводилось чекати на неї. Власне, в один з вечорів чекання я і написав цю пісню.

Які відгуки стосовно пісні?

Відгуки позитивні. Щодо моїх сторінок у соціальних мережах, то тут все зрозуміло, адже на них підписані ті, хто цікавиться моєю творчістю. На інших ресурсах мене порівнюють з Кузьмою. Напевно, це тому, що в пісні я використовую деякі галицькі діалекти. А ще пісню взяли в ротацію радіостанції Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Києва. Це безумовно тішить.

Над чим Ви зараз працюєте?

Допрацьовую над альбомом «Моя О», хочу вже якнайшвидше його випустити. Далі маю намір писати жорсткий, місцями нецензурний реп, бажаю таким чином дати волю своїм думкам, почуттям і творчості. А ще я працюю над тим, щоб стати кращим. Наразі поставив собі за мету вдосконалити англійську та схуднути на 10 кілограмів. Вже схуд на 5.

Тарас Гаврик - ХСХ (ходи cюда, ходи)(2018)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю