Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:26

Прем’єра пісні «Хімія» від Е.К.А і Sheemy

Проект Е.К.А представив нову пісню «Хімія». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від Е.К.А

Е.К.А, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Текст до пісні «Хімія» мій, музику писали разом з ді-джеєм Sheemy. Вирішили випустити її саме зараз, оскільки розпочався навчальний рік - пора нових знайомств,симпатій,почуттів,між людьми відбуваються хімічні реакції,які потім переростають в любов.Отримуємо лише позитивні відгуки стосовно пісні, вже деякі радіостанції взяли її в ротацію.

А як пройшли Ваші студентські роки?

Чудово. Я навчалася у Київському Національному Університеті Культури та Мистецтв. Спеціалізація- естрадний вокал. В студентські роки, звичайно, закохувалася, проте у цих почуттів не було тієї хімії, про яку йдеться у пісні.

Чи розпочалася Ваша концертна діяльність?

Так. 24 серпня ми з Sheemy та шоу-балетом вітали з Днем Незалежності місто Шумськ (Тернопільська область), представили концертну програму на 45 хвилин. Своїм виступом та прийомом публіки залишилися задоволені. Вже заплановано декілька концертів, але про них згодом.

Над чим Ви зараз працюєте?

Плануємо знімати другий кліп на одну з нових пісень, зараз ведемо переговори з режисерами,обговорюємо сценарії,локації,образи.Має вийти дуже красивий кліп.Але це згодом,а зараз закохуйтесь і будьте коханими.Хімія-це любов!

E.K.A ft. Sheemy - Хімія (Official audio)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю