Алена Че , 23 октября 2017 в 16:26

Прем’єра пісні «Height» від Ерії та Марії Еріксон

Нещодавно співачки та автори пісень Ерія та Марія Еріксон представили спільну пісню «Height». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ерії.

Ерія, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви познайомилися з Марією, адже, наскільки відомо, вона проживає не в Україні?

З Марією ми познайомилися в інтернеті і дотепер жодного разу не бачилися. Марія, хоч і вже багато років живе і працює у Швеції, підтримує тісні зв’язки з Україною, зокрема пише пісні, як і я, на замовлення закордонним і українським виконавцям. У нас з Марією є спільні друзі у соціальних мережах, отже, ми мали нагоду слідкувати за творчістю одна одної. Якось Марія виклала одну зі своїх пісень у своєму ж виконанні. Мені сподобався її «сталевий» тембр і я запитала у неї, чому вона не виконує більше своїх пісні сама, та Марія відповіла, що колись пробувала, але не впевнена чи варто. Та я сказала, що вона має сильний голос і варта щоб її сприймали як і виконавця також. Я колись теж мала сумніви на рахунок того чи варто мені займатися сольною творчістю, та зараз дякую людям які також мене підтримали у виборі писати та співати сольно, я відчуваю що маю сили та багато бажання цим займатися.

А як виникла ідея заспівати разом?

Одного дня Марія надіслала мені деякі задумки нової пісні, а пізніше у мене з’явилися ідеї щодо доповнення тексту і музики. Отак ця пісня і стала спільною вокально та авторськи. Вирішили виконати її разом. Марія записувала свої партії у Швеції на студії MaHs Project, я - у Києві на студії Ost & Meyer, бек вокал записала Катерина Тихонова, а аранжування нам зробив Микита Горшков з Миколаєва. Для мене це був дуже цікавий експеримент, оскільки ще не доводилось працювати на такій далекій відстані.

Чи не плануєте зняти кліп на цю пісню?

Насправді йшла мова про кліп, проте на відстані це значно складніше, аніж записати пісню. Та, незважаючи на це, мені хочеться вірити, що історія нашої з Марією пісні буде мати продовження. Саме ця композиція заявлена на участь у відборі на «Євробачення-2018». Якщо вона потрапить до відбору, Марія обіцяє приїхати в Україну. От тоді ми не лише заспіваємо на одній сцені, а й, можливо, знімемо відео.

NarreN feat. ERIA - Height (Eurovision 2018 Ukraine)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю