Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 9 октября 2017 в 08:47

Прем’єра пісні «Фальшива любов» від гурту «Цвіт кульбаби»

Днями гурт «Цвіт кульбаби» презентував нову пісню «Фальшива любов» Докладніше про це, а також про подальші творчі плани та зміни у колективі дізнаємося прямо зараз від лідера групи Василя Марущака.

Василю, розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Ця пісня була написана ще весною.Коли повертався з одного з концертів, у моїй голові закарбувались слова «фантік» і «фальшива любов». Спочатку не знав, як їх можна об’єднати, але згодом народилася ціла пісня.

Днями відбулася всеукраїнська радіопрем’єра пісні. Які відгуки стосовно неї?

Відгуків поки що небагато, оскільки презентували ми пісню лише кілька днів тому. Ті, хто її вже чув, кажуть, що їм подобається, і, що нарешті ми випустили щось серйозне. До речі, плануємо відзняти кліп на «Фальшиву любов», зараз ведемо переговори з відомими режисерами.

Над чим іще Ви працюєте?

Насамперед хочу сказати, що у нас було насичене літо. Давали концерти в Україні і в Польщі. Також влітку у колективі відбулися зміни. Двоє учасників за власним бажанням пішли, натомість до нас приєдналися акордеоніст Василь Сидорак, барабанщик Володимир Корчак та бек-вокалістка Діана Бігун. Вже у такому складі ми працюємо над новою позитивною піснею «По барабану». Думаю, до кінця року її оприлюднимо.

Цвіт кульбаби -Фальшива любов

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю