Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 14 ноября 2017 в 21:55

Прем’єра пісні «Дощем» від гурту «АССА»

Днями гурт «АССА» презентував нову пісню «Дощем». Про те, як вона була написана, про творчі плани гурту дізнаємося прямо зараз від солістки та авторки пісень Тетяни Власової. Заодно й ближче з нею познайомимося.

Тетяно, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Ця пісня написана швидко – приблизно за 10-15 хвилин, але має досить довгу історію. Спочатку вона звучала російською мовою і мала назву «Дождём». Два роки тому ми подали її на всеукраїнський конкурс «Полювання на пісню» від відомої студії звукозапису «Кофеїн», де отримали перемогу. Студія спродюсувала трек, деякий час пісня навіть звучала на радіо. Пізніше, коли ми перейшли на повністю україномовний репертуар, до цієї композиції я написала український текст. І старий варіант ми, так би мовити, відклали у шухляду. А нещодавно вирішили переписати вже з українським текстом, дещо осучаснили. У цьому нам допомогла все та ж студія «Кофеїн», за що їй дуже дякуємо.

А що Ви хотіли донести за допомогою цієї пісні?

Насправді вже й не згадаю, що саме на той момент хотіла сказати за допомогою цієї пісні. А от зараз вона здається мені по-осінньому меланхолійною, проте не сумною. Текст і мелодія пісні досить прості, але у цій простоті, на мою думку, вся сила. До речі, якось вмикала пісню у дощову погоду і споглядала під неї на місто зі свого дев’ятого поверху. Створює дуже романтичну атмосферу! Судячи з відгуків, слухачі відчувають приблизно те ж саме і це надзвичайно тішить.

Чи буде знято кліп на пісню «Дощем»?

У нас є це у планах, але говорити про щось конкретне ще рано. Скажу лише, що я не хочу, щоб кліп мав осінній настрій, як пісня. Отже, якщо ми його все-таки знімемо, він матиме інше забарвлення.

А що для Вас осінь: пора суму чи пора натхнення?

Важко однозначно сказати. З одного боку, мені складно адаптуватися до осені. Я народилася влітку, тому у холодну пору мені постійно бракує тепла і сонця. Але, разом з тим, восени менше часу й бажання на прогулянки, вечори стають довшими, а отже можна більше уваги приділити творчості.

Над чим Ви зараз працюєте?

Зараз ми працюємо над альбомом, тож трохи навіть призупинили нашу концертну діяльність. До альбому увійдуть наші авторські пісні, а також композиція «Волхв», написана на вірш Тараса Шевченка.

Ну а тепер розкажіть, як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з дитинства, закінчила музичну школу по класу фортепіано. Однак освіту здобула журналістську і деякий час працювала за спеціальністю. Гурт «АССА» ми створили з моїм чоловіком Дмитром. До речі, і познайомились ми через музику – Діма шукав вокалістку для одного тимчасового музичного проекту, а я побачила це оголошення в інтернеті і написала йому. Спочатку, як і багато колективів, ми грали кавери, пізніше почали виконувати мої авторські пісні.

А в журналістиці Ви продовжуєте себе розвивати?

Журналістику я залишила. Натомість займаюся піаром телевізійних та соціальних проектів і поки що сама виконую роль менеджера у гурті «АССА». Також я пишу вірші, виступаю на різноманітних літературних заходах.

Які Ви любите книги та фільми?

В цьому плані я «всеїдна». Читаю біографічну літературу, психологію і, звичайно, художні твори. Зараз почала активно цікавитися сучасною українською літературою, у мене в ній, на жаль, великі прогалини. Дивлюся драми, історичне кіно, арт-хаус та багато іншого.

Ви – прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Чесно кажучи, зовсім не вмію розслаблятися. Дуже люблю подорожувати, відкривати нові цікаві місця. Цього літа з чоловіком були в Карпатах, одного дня пройшли там пішки 22 кілометри по гірській місцевості. Отримали безліч позитивних вражень.

Ви спілкуєтеся з прихильниками своєї творчості?

Так. Мені приємно, коли люди слухають мої пісні, а, коли діляться від них враженнями,- приємніше вдвічі.

АССА. Дощем (Single 2017)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю