Алена Че , 8 сентября 2017 в 19:12

Прем’єра пісні «Дим» від Ірини Шабан

6 вересня співачка, композитор, педагог, засновниця вокальної школи «Crystal Voice» Ірина Шабан презентувала нову пісню «Дим». Докладніше про неї, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Ірини.

Ірино, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Музику до пісні «Дим» написала я, текст моя подруга Марися Томашевська, аранжування та зведення Жені Чичановського та Олега Пономарьова. Робота над піснею йшла легко. Вона була готова за 2 місяці. Презентувати вирішили восени, коли всі повертаються з відпусток. Вперше композиція «Дим» прозвучала на радіо «Західний полюс» (м. Івано-Франківськ) у дуже затишній атмосфері. До речі, на цій радіостанції працює випускниця моєї вокальної школи Юлія Чікель. Саме у програмі «Відкриваємо карти», яку Юля веде разом з Андрієм Лахновим і відбулася прем’єра моєї пісні.

Наскільки я розумію, музику до пісні Ви написали побачивши текст. Чим саме він Вас вразив?

Так, дійсно, все почалося з тексту. Коли я його побачила, одразу зрозуміла, що ця тема мені дуже близька. За допомогою пісні ми з Марисею хотіли нагадати людям про те, що після полум’я завжди лишається дим, а після пристрасного кохання залишається осад.

Чи буде відзнято кліп на цю пісню?

Про кліп на цю пісню я думала. Дуже хотілося б попрацювати з режисером-початківцем. Справа у тому, що пісня вийшла молодіжною, отже і у відео мають бути присутні нові віяння.

А як успіхи у Ваших учнів?

Все чудово. Серпень був насичений творчими подіями. Вихованці нашої вокальної школи часто брали участь у різноманітних заходах як у Івано-Франківську, так і за його межами. Нещодавно я разом зі своїми ученицями Тетяною Гладій, Вікторією Дарій, Вікторією Ленюк та випускницею, а нині викладачем «Crystal Voice» Валентиною Яремчук побували на фольклорному фестивалі «Карпатський з'їзд» у Польщі, куди нас запросив наш добрий друг і партнер Збігнев Лагерський. Також до нашої дружної команди приєдналася наша хороша подруга, талановита співачка, учасниця шоу «Голос. Діти» та «Голос країни» Христина Дутчак. Цей фестиваль був міжнародним, тому ми мали змогу не тільки передати колорит свого гуцульського краю, а і ближче познайомитися з культурами інших країн. Словом, усі залишилися задоволеними.

Ірина Шабан -Дим 2017 New

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю