Алена Че , 14 декабря 2017 в 06:25

Прем'єра пісні «Андрію» від гурту «МалДіви»

Цієї зими ще одну нову пісню презентує гурт «МалДіви». Трек під назвою «Андрію», учасниці гурту, Софія та Каріна, дарують на День всіх Андріїв – 13 грудня!

Учасниці гурту зовсім недавно дали великий сольний концерт у найбільшій в Західній Україні концерт арені – Малевич, де зібрали рекордну кількість своїх прихильників.

А зараз, повні натхнення, готові дарувати нову пісню всім Андріям і широкому загалу слухачів.

Це танцювальний хіт, який вже зовсім скоро співатимуть підлітки та звучатиме він на всіх вечірках.

Хто ж цей загадковий персонаж пісні? Про якого саме Андрія співають дівчата?

Автором тексту пісні «Андрію» є, учасниця гурту, Каріна. Танцювальний трек від гурту «МалДіви» про те, що відчувають сучасні підлітки, про симпатію, про закоханість, про щирі перші почуття.

Дівчата та хлопці спілкуються в соцмережах, очікують повідомлення, отримують особливі відчуття від прочитаного листа, побачених фото, надісланого смайлика!

Всі Андрії знайдуть щось про себе в цій пісні. А дівчата, мабуть, переживали подібну історію, коли до п’ятої години ранку вони не можуть відірватися від «його» профілю у інстаграм, і вже знають на пам'ять всі дописи і фото, але всеодно переглядають їх знову і знову. Особливістю пісні є куплет французькою мовою, який написала Софія. Він робить композицію більш вишуканішою та надає ще цікавішого звучання.

Пісню хочеться слухати знову і знову, адже тут поєднана щирість у словах пісні, та танцювальні мотиви треку.

Отож, вже зовсім скоро на всіх радіостанціях країни прем’єра пісні відомого львівського гурту МалДіви «Андрію».

гурт «МалДіви» - Андрію

Загрузка...
Интер - программа на неделю