Алена Че , 22 октября 2017 в 11:25

Прем’єра пісні «А мені все мало» від Ірини Зінковської

Днями співачка, автор пісень, педагог, заслужена артистка України Ірина Зінковська презентувала нову пісню «А мені все мало». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Ірино, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

Текст і музика до пісні «А мені все мало» народилися за один день, а от над аранжуванням та зведенням цього творіння ми з моїм чоловіком і продюсером Володимиром Будейчуком працювали довго. Думали, у якому стилі його краще подати. Насправді ще до прем’єри я виконувала цю пісню на концертах, аби відчути реакцію публіки. Публіка реагувала дуже добре. Пісня вийшла жартівливою і бешкетною, а це завжди піднімає настрій.

Над чим Ви зараз працюєте?

Допрацьовуємо над новою сольною програмою, плануємо у січні активізувати мою концертну діяльність після деякого сповільнення у період народження і першого року життя нашої донечки Елеонори. Але вдячна за підтримку своїй мамі, що допомагала із донею, щоби все ж я мала можливість зустрітися зі своїми дорогими глядачами і шанувальниками. Протягом літа й осені я виступала на фестивалях Хмельниччини, Львівщини, Тернопільщини та інших областях, у Києві, на днях міст та професійних святах, на фестивалі "Галицький шлягер", було багато цікавих інтерв'ю, зустрічей та знайомств. Було багато запрошень від української діаспори, але, на жаль, поїхати за кордон не могла собі дозволити у перший рік своєї маленької доні. Зараз нам уже 1 рік і 4 місяці, і ми вже зможемо трішки виїжджати ненадовго .

А як справи у Ваших учнів?

Чудово. У травні цього року декілька моїх учнів добре показали себе у різних вікових категоріях на телеконкурсі «Зірковий марафон» (м. Чернівці), який організовує одна з кращих буковинських педагогів Ксеня Папаніна. Дует «Double Shock» у складі Тараса Гафійчука та Яни Липчук і дует у складі Евеліни Шувальської і Михайла Франчука отримали Гран-Прі, а «Сонячні сестрички» Наталя та Сніжана Сідлярчук- 1-е місце. Зараз у цьому ж конкурсі бере участь дівоче тріо «Трилада». Гадаю, дівчата також достойно представлять себе і продюсерський центр «Хітова хвиля».

Ірина Зінковська - А МЕНІ ВСЕ МАЛО (Прем'єра пісні! Новий танцювальний хіт!)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю