Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

VIP , 23 января 2017 в 15:07

Прем’єра 2017! Кліп на ремікс пісні ЗАЛІСКА та НАТА-ЛІ «Я не проживу без тебе» вже в радіо ефірах і в мережі!

 Різдвяні свята закінчились, а, отже, пора до роботи. Після гучної коляди Андрій Заліско та Наталі підготували для шанувальників стару добру новинку, проте в драйвовій, денсовій обробці.

До цієї події добрий друг та продюсер проекту «Навсі100» Захар допоміг зрежисерувати новий відеоряд до реміксу. (https://www.youtube.com/watch?v=C3MYvWRxtLA&list=PL_NnTthP7RlHVbUM5nRgeANQ1ZjCNZyyd&index=86) Тепер головні герої кліпу постали в кольорових образах з домінуючими рожевими та синіми кольорами. Нагадаємо, що перший відео кліп, за задумом режисера, вийшов чорно-білим. Звести ремікс допомогли колеги із студії «L-Sound».

Причиною появи на світ чергової версії цього хіта стали одразу декілька подій. Перш за все Андрій Заліско та Наталі підтримують збільшення квоти україномовного продукту на радіо та телебаченні. Окрім цього, деякі «доброзичливі» колеги по цеху відносили спільну дуетну версію «Я не проживу без тебе» до стилю шансон (https://www.youtube.com/watch?v=NxBzSxF2zmM). Тому, тепер пісня «Вогонь» (така перша назва цього треку) набула електричного, танцпольного, європейського звучання. І вже зараз окрім радіостанцій, пісню можна буде почути в нічних розважальних закладах України. Бо як каже молодь – «Зараз трек по-справжньому качає».

Андрій Заліско та Наталі

Андрій Заліско та Наталі

Я не проживу без тебе (Video remix 2017)

Я не проживу без тебе (Audio remix 2017)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю