KARPARATION , 26 ноября 2012 в 12:19

Правила життя НАТАЛКИ КАРПИ з чоловіками

Наталка Карпа: "Вирішила зібрати усі запитання журналістів про чоловіків в одну статтю. Скажу чесно, не на всі і не завжди я прямо відповідала. Не дуже люблю говорити про особисте, про мої стосунки з чоловіками, але цього разу – читайте!" Ексклюзивно для журналу "Егоїст"

Кохання з першого погляду…

Ніколи не думала, що можу закохатися з першого погляду… Нещодавно сталось…Тепер знаю точно, що можу!

Які чоловіки подобаються?

Глянцеві «симпатяжки» із сторінок модних журналів мене не приваблюють, а от чоловіки з хорошим тілом, в діях яких можна побачити справжні прояви маскулінності – це моє!

З чим Ви би порівняли чоловіків?

Чоловіки – ті ще фрукти. Тому в красивих мужчинах, як і в красивих яблуках, – головне, щоб вони всередині не були гнилими.

«Хороші хлопці» чи «погані хлопці»?

Спочатку нас запрошуєте в кіно на бойовики та екшни, а потім, будьте добрі, доведіть, що ви хоча б віддалено схожі на Джеймса Бонда. «Погані хлопці» – це моя карма. «Карма Карпи», а що… Непоганий заголовок для моєї першої книги… про чоловіків.

Яка Наталка Карпа в стосунках з чоловіками?

На кухні – добра господиня, в ліжку – розкішна левиця, в гостях – справжня красуня, розумниця і неперевершена дружина… І, борони Боже, переплутати ці ролі)

За яких обставин Вам добре і без чоловіків?

Є свої плюси, коли не маєш постійного бойфренда. Сніданок кавою, обід – з бізнес-партнером, вечеря з новим коханим – і фігура збережена, і справи вирішені, і по супермаркету носитись з пакетами не потрібно.

Наталка Карпа і чоловіки… Біг на довгу дистанцію?

У мене не було короткотривалих стосунків. Для цього, напевно, треба бути схожою на лампочку, яка вмикається і вимикається. Я – швидше комп’ютер, який перезавантажується.

Спільне життя з чоловіками подобається чи лякає?

Якщо довго живеш разом з чоловіком, ви стаєте ніби однією людиною. У вас з’являються спільні інтереси, звички… І от ти вже не помічаєш, як ви разом їсте його улюблений сир, і ти вибігаєш за молоком в його футболці з крутим принтом.

Як щодо пропозицій руки і серця від чоловіків?

У мене була можливість взяти шлюб у 18-19, потім ще була пропозиція вийти заміж у дорослішому віці. Як бачите – на безіменному пальчику все без змін. Ні про що не шкодую. Просто тоді одруження – це було ще не моє, і, можливо, поруч були не на 100% мої чоловіки.

На чому будуються Ваші стосунки з чоловіками?

Перш за все, на довірі. Якщо ти вже говориш «я тебе кохаю», то це тебе зобов’язує. Хоча б до того, щоб виправдати цю довіру.

Наталка Карпа готує чоловікам, чи чоловіки готують для Карпи?

Я голосую за варіант №2! Так якось склалось, що всі мужчини в моєму житті страшенні гурмани, а ще люблять червоне вино. Чоловіки з червоним вином – це взагалі мій фетиш.

Розмір має значення?

Дуже важливо, що у чоловіка в штанах, але не менше значення має й те, що у нього в голові) Я за вдалі поєднання!

Якщо Наталка Карпа – книга… Якою вона буде для чоловіка?

Пригодницьким романом. Я ж казала, що люблю «поганих хлопців». До речі, про книги, скільки не даєш можливостей чоловіку «читати себе», однозначно мають бути сторінки, які пропускаються, щоб з часом він міг до них повернутись. Головне – зробити закладки на важливих моментах та довести чоловіка до потрібного абзацу.

Ідеальний чоловік…

Я не знаю такого, і, в принципі, ніколи не шукала. Думаю, мені було б з ним страшенно нудно! Ніколи не шукала в чоловіках якоїсь ідеальності, ні в чому. Ідеальність=самотність. Мені більше подобаються половинки, які складаються! Взагалі люблю, коли все складається.

Поруч з ким Наталка Карпа бачить своє майбутнє?

«Літо пройде, осінь за ним, а там – зима не за горами…Хто мені скаже, що буде з ним? Хто мені скаже, що буде з нами?» Не хочу загадувати наперед, у часу краще виходить все розставляти на свої місця… Хоча… Я бачу себе щасливою поруч із щасливим чоловіком. Хай буде так!

Фото звезд и знаменитостей, Скачать, слушать песню, трек, мп3, Смотреть, скачать клип, видео, Наталка Карпа, интервью

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю