Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 13 апреля 2018 в 10:20

Правила успішної жінки

 Вважається, що жити за правилами досить нудно та не цікаво. А втім, слідуючи певним правилам, випробованим іншими, можна не лише досягти успіху, але й стати щасливою. Цілий ряд українських жінок своїм життям та кар'єрою виробили для себе "правила успіху" - http://ican.org.ua/inspiration, якими готові поділитися в рамках проекту "Я зможу!"

Ми, у свою чергу, пропонуємо перелік правил, які можуть допомогти кожній леді на шляху до мети.

1. Не потрібно програвати у себе в голові різні сценарії розвитку подій. Якщо щось вже сталося, то варто це прийняти, проаналізувати, зробити правильні висновки йти далі. Успіху не домогтися, якщо не навчитися "відпускати" як ситуації, так і людей.

2. У житті не буває все гладко, і тому не варто витрачати час, скаржачись на злодійку долю. Труднощі завжди були, є і будуть. З цим потрібно змиритися і навчитися гідно долати всі перешкоди. Кожна проблема є безцінним життєвим досвідом, який робить людину краще і сильніше.

3. Всі пам'ятають стару добру приказку про те, як зустрічають та проводжають. Цей вираз актуальний у всі часи, але не означає, що потрібно запастися тонною косметики і дорогим одягом. Досить любити себе і доглядати за волоссям і шкірою, а одягатися охайно і зі смаком.

4. Подорож, навіть сама маленька, в сусіднє містечко, завжди буде на користь і забезпечить гарний настрій. Знайомство з новими людьми і розширення кругозору завжди буде сприяти розвитку, а значить успіху.

5. Помилки роблять всі без винятків, немає на світі людини, яка б не помилялася хоч раз у своєму житті. Треба виносити користь з будь-якої, навіть самої жахливої помилки.

6. Нав'язливість не до лиця тієї, яка бажає стати успішною. Люди, які не хочуть проводити час з вами не варті того часу, який можна використати з більшою користю.

7. Займаючись своїм саморозвитком важливо навчитися говорити собі «ні». Не плутайте ввічливість з безвольністью.

8. Вірність своєму слову, рідним людям, принципам є запорукою успіху не тільки жінок, але й чоловіків.

9. Розвивайте і вирощуйте всі свої таланти. Кожна людина має свою родзинку і талант, його треба тільки розгледіти або визнати його наявність.

10. Успішна людина, а тим більше жінка, ніколи не здається і завжди йде вперед, вірить в себе і в свою команду.

11. Спіть, гуляйте, посміхайтеся і смійтеся від усієї душі. Насолоджуйтесь своїм життям, незважаючи ні на що. Кохайте і будьте коханими.

12. Роблячи кар'єру, конкуруючи з чоловіками і демонструючи професіоналізм, завжди залишайтеся жінкою, не приховуйте свою чарівність. Саме жіноча чарівність поряд з професіоналізмом є головною зброєю жінки в бізнесі. Копіювання поведінки і манер чоловіків не принесе користь, а лише викличе агресію з боку сильної половини людства. А ось встояти перед жіночим шармом чоловіки рідко можуть. Варто цим скористатися.

13. Особисте життя, друзі і домашні проблеми повинні залишатися за стінами офісу. Службові романи, рівно, як і плітки сформують образ легковажної жінки. Претендуючи на звання серйозної бізнес-леді не можна вести зайвих розмов і посвячувати колег у свої особисті проблеми.

Пам'ятайте, що життя як бумеранг – все повертається, кожен крок має свій наслідок і значення. Злість і негатив повернуться хворобою і невдачами, в той час як доброта завжди повертається світлом.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю