Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 19 июля 2017 в 12:38

Позитивна пісня «Добрий ранок, Україно» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу презентувала позитивну авторську пісню «Добрий ранок, Україно». Про те, з якою метою вона була оприлюднена, а також про творчі плани та секрети бадьорих ранків дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Наталю, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Ця пісня насправді була написана давно. Вирішила дістати її з шухляди й оприлюднити, оскільки саме зараз вона як ніколи актуальна. По-перше, всім нам необхідно якомога більше позитиву; по-друге, словосполучення «Добрий ранок, Україно» символізує не лише початок дня, а й новий етап в історії нашої країни.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Кліп уже знято. Плануємо видати його до кінця цього місяця. Знімали у Львові. Режисер- Кай Каславінієрі. Всіх секретів розкривати поки що не буду. Скажу лише, що у кліпі буде багато молоді та вуличних танців.

А з чого розпочинаються Ваші ранки?

Мої ранки завжди розпочинаються з кави і сиру. Чесно кажучи, не уявляю без цього свого пробудження. А ще хочу зазначити, що встаю я досить рано. Це мене бадьорить, оскільки дає розуміння того, що я маю багато часу на корисні та улюблені справи.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новою піснею, яку планую випустити у жовтні. Також продовжую роботу над дебютним повноцінним альбомом. Маю намір презентувати його у листопаді. Отже, слідкуйте за анонсами. Буде чимало сюрпризів.

Наталія Папазоглу - Добрий Ранок, Україно(Prod by FDR & K.VV.T.)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю