Наталья Мальцева , 11 января 2015 в 01:04

Поціновувачі української пісні! УВАГА! 10 та 11 січня на ТРК «Єра» (Перший національний) не пропустіть телеверсію фестивалю кращих пісень «Шлягер року»!

Наприкінці грудня в столичному Палаці мистецтв "Україна" відбувся святковий концерт з нагоди оголошення переможців щорічного конкурсу-фестивалю «Шлягер Року». Нескінчений потік зоряний гостей, яскраві виступи артистів не лише з улюбленими на віки хітами, а й новинками та прем'єрами зробили цей вечір воістину незабутнім.

На сцені один за одним з'являлися як відомі співаки: Василь Зінкевич, Іво Бобул, Наталія Бучинська, Павло Зібров, Лілія Сандулеса, Олександр Злотник, Надія Крутова-Шестак, Віктор Павлік, Дмитро та Назарій Яремчуки, Павло Табаков, Володимир Ткаченко, Ніколо Петраш, Андрій Іщенко, так і молоді виконавці: Андрій Князь, Олена Дарк, Софія Злотник, Кирило Охріменко, Аліда та інші.

Кожен учасник святкового концерту отримав свою почесну відзнаку. Наприклад, молода співачка Олена Дарк, про котру говорять, що вона справжня жінка і актриса від природи - може зіграти будь-яку роль, не втрачаючи при цьому своєї індивідуальності - виступила зі своєю піснею «Для щастя» і отримала почесну винагороду - «Відкриття 2014-го Року».

- «Це були незабутні відчуття, коли ти розумієш, що стоїш на сцені, яку сьогодні з тобою розділили практично легенди естради, і тримаєш винагороду, що дає можливість автоматично «влитися» в їх ряди лише завдяки тому, що твоя творчість виявилася гідною уваги і такого почесного звання, як «Відкриття Року»!» - поділилася Олена.

Відома співачка Катерина Бужиньска отримала нагороду за пісню "Україна - це ми" (автор слів Юрій Рибчинський, автор музики Ніколо).

- Ця пісня живе в моєму серці. Я вдячна авторам, слухачам, улюбленим шанувальникам. Пісню знають і люблять. Я рада, що саме ця пісня була удостоєна цієї нагороди, - зазначила Катерина Бужинська.

Співак, композитор та автор-виконавець Володимир Ткаченко отримав почесну відзнаку за пісню «Це моє життя», створену в лічені дні після його повернення з благодійного туру, метою якого була підтримка громадян у містах наблеженних до АТО та війсових, що проходять зараз курси лікування у шпиталях.

- Спочатку зима, а згодом і літо цього року нас змінили. Ніколи ми вже не будемо такими, як були. Багато хто, і я у тому числі, знайшли у собі таку щиру та віддану любов до України, яка буває тільки в маленьких дітей. Ми стали іншими, ми стали кращими, людянішими, навчились глибоко співчувати, підставляти плече, віддавати останнє. Це наше життя! Це моє життя! Це твоє життя! - розповів виконавець.

Найвищу нагороду, як «Наякращий дитячий телевізійний проект року» отримав телепроект "ЗІРКАФЕСТ"!

- Ми дуже пишаємось такою високою оцінкою нашої праці та обіцяємо докласти максимум зусиль, чтобі зробити наш проект ще краще! – коментує керівник проекту.

Телеверсію нагородження кращих пісень року на сцені Національного палацу мистецтв «Україна» можна переглянути на телеканалі ТРК "Єра" (Перший національний) 10 січня о 23:00 (І частина) та 11 січня о 23:00 (ІІ частина).

Телепроект «Зіркафест»: нагорода «Шлягер року у номінації «Наякращий дитячий телевізійний проект року»

Телепроект «Зіркафест»: нагорода «Шлягер року у номінації «Наякращий дитячий телевізійний проект року»

Олена Дарк: нагорода «Шлягер року» у номінації «Відкриття року»

Олена Дарк: нагорода «Шлягер року» у номінації «Відкриття року»

Катерина Бужинська: нагорода «Шлягер року» за пісню «Україна - це ми»

Катерина Бужинська: нагорода «Шлягер року» за пісню «Україна - це ми»
Концерты, шоу, представления, Павел Табаков (Павло Табаков), Катя Бужинська (Екатерина Бужинская), Владимир Ткаченко, «Первый национальный телеканал» (Перший національний), кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи), смотреть, скачать телепередачу, телевыступление, Лена Дарк
Загрузка...
Интер - программа на неделю