Студентська республіка

Ginger , 12 апреля 2010 в 09:29

Постав нову точку відліку!

Другий всеукраїнський проект “Новий старт”, де вирішуватимуться головні проблеми нашої держави, розпочинається по всій країні.

“Новий старт” - це відкритий конкурс ідей, оргпроектів і наукових розробок, який проводить Студреспубліка за сприяння Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина» та оргпідтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

“Новий старт” - унікальна можливість інвестування в інноваційні проекти.

“Новий старт” - це реакція суспільно активних особистостей на кризову ситуацію, що склалася в світі та дуже гостро з минулого року постала в Україні.

“Новий старт” - це інтелектуальний потенціал студентів, аспірантів, наукових співробітників, підприємців та творчих особистостей з усієї України.

“Новий старт” - це розгортання Стратегії-2050 для України.

Знаменно, що під час підготовки проекту вийшов Указ Президента України “Питання Комітету з економічних реформ”. Мета Указу є якщо не тотожною, то, принаймні, суміжною з ціллю проведення “Нового старту”, що символічно підтверджує — прагнення громадськості та влади, маємо надію, збігаються.

3 етапи “Нового старту” (2010):

• прийом та конкурсний відбір проектів учасників “Новий старт. Стратегія-2050 для України”, ідей відносно інноваційних впроваджень у будь-якій галузі економіки, в освіті, науці та соціальній сфері (25.03. - 30.04.2010р.)

• проведення оргдіяльнісної гри (13.05-16.05.2010р.)

• проведення Стратегічного саміту як презентація напрацювань та планування подальшої роботи, нагородження переможців цінними призами (17.05.2010р.)

Експертна рада складається з авторитетних спеціалістів у галузі економіки, освіти, менеджменту, політики тощо.

Більш детально: http://www.studrespublika.com

Акредитація, додаткова інформація та коментарі:

Бренд-менеджер Дар'я Бурік 050-425-19-79

(044)522-82-98

www.studrespublika.com

Місія Студреспубліки - виховання поколінь свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави. Проекти Студреспубліки: циклічна щорічна програма "Студентська республіка", "Новий старт", "Кращий студент України" (раніше "Студент року"), "Антикорупційний молодіжний театр" та ін.

Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю