Путешествия, туризм

Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

maryisya , 4 августа 2010 в 15:00

Популяризуючи Україну рекламують українські «хабарі»

У мережі інтернет почав працювати Глобальний веб-портал, який відкриває світу унікальні туристичні можливості України. Він має назву UkraineCityGuide.com. Метою появи порталу є формування в майбутньому пошани до України з боку світової спільноти, створення в країні повноцінного ринку вїзного туризму та спокійна, але стабільна модернізація вітчизняної інфраструктури, дотичної до туристичної галузі.

На сьогоднішній момент портал працює російською та англійською мовами. Він описує цікаві місця для відвідин і всі регіони в цілому. Навіть ті з них, які власні жителі сприймають абсолютно безнадійними з туристичної точки зору. Портал дає обєктивну інформацію про негативні явища в житті України, як одну з причин обовязкового відвідання України туристами. Також на порталі UkraineCityGuide.com розміщена стрічка позитивних «Новин України» (призначена для світових ЗМІ), місце для висвітлення культурних та спортивних подій, а також подій у сфері мистецтва. Передбачено місце для розміщення інформації про вітчизняні готелі, ресторани та інші «Місця для проживання та харчування» – заповнення даного розділ поки не розпочато.

В цілому ж, на сьогоднішній день, на порталі UkraineCityGuide.com вже розміщено близько 1 тисячі унікальних текстів. 40% з них перекладені англійською. До кінця серпня співвідношення російських та англомовних текстів буде рівним. Після цього засновники порталу планують всі зусилля сконцентрувати на просуванні інформації про Україну в світі, а також почати переговори з зарубіжними туристичними компаніями про відкриття напряму «Україна».

Робота порталу UkraineCityGuide.com є на 90% соціально направленою. Для його засновників комерційна вигода не є пріоритетною. Особливо несподівано сприймається ця інформація після уточнення, що ідея створення порталу належить Лєвєнту Алверу – 39-річному турецькому громадянину, який проживає в Стамбулі, а також 34-річному громадянину Ізраїлю, вихідцеві з України, Андрію Юрковському. Вони, а також деякі однодумці з українськими паспортами, що приєдналися до них, беруть на себе сміливість і відповідальність представити Україну світові так, як її ще ніхто не представляв, а також запросити приєднатися до своєї команди активних і розсудливих людей.

Так описано в прес-релізі сайту. Але тяжко зрозуміти навіщо описані хабарі в Україні як «Взятки в украинском обществе – распространенное явление, которое имеет свою классификацию, прайс-листы и даже культуру»??? Навіть прейс-курант присутній. Хіба так необхідно популяризувати Україну?

http://chernigiv-quest.com/populyarizuyuchi-ukraїnu-reklamuyut-ukraїnski-xabari.html

Путешествия, туризм

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю