байкерское движение

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 1 июня 2012 в 18:53

Пікнік «Байкери в Київській Русі» - свято мотоспорту та давніх традицій

У суботу, 2 червня, в центрі історії та культури Київської Русі "Парк Київська Русь" відбудеться Пікнік "Байкери в Київській Русі".

Серед заходів цього яскравого свята, яке об'єднає дві епохи, ціла низка різноманітних змагань. Наприклад, видовищні силові конкурси: метання покришки на дальність, розрив «Правил дорожнього руху», тяга мотоцикла з коляскою та інші.

Свої конкурси чекають і залізних коней. Буде визначено найкращий кастом (байк ручної роботи), найкращу аерографію, пройде змагання на найгучніший вихлоп.

Також на байк-святі можна буде побачити унікальну виставку handmade-мотоциклів, спробувати байкерського плову, долучитися до святкової конкурсної програми, а ввечері відчути справжній драйв від виступу рок-гуртів «Руки'В Брюки», «Mr. Оч» і хороводів навколо байкерського вогнища.

Традиційно гостей Нового Древнього Києва чекають середньовічні майстер-класи, виступи кінного театру, театралізоване шоу, які відкриють глядачам таємничий світ Київської Русі. Гості парку зможуть розважитися, випробувавши свою вправність у стрільбі з лука, проїхавшись на коні, а також підкріпити сили, відвідавши середньовічну кухню.

Анонси, афіша, запрошення, байкерское движение, Фото красивых, интересных людей, мотоциклы, байки, встречи, мероприятия, Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю