«Піккардійська терція»

RadDiva , 19 марта 2010 в 06:59

«ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ» виступить у Білій Церкві з програмою «САД АНГЕЛЬСЬКИХ ПІСЕНЬ»

Славетна українська вокальна формація «Піккардійська терція» 9 квітня 2010 року виступить з програмою «Сад ангельських пісень» у місті Біла Церква. Концерт проходитиме в рамках благодійної акції «Храм душі», метою якої є наповнення бюджету на будівництво православного храму в селі Трушки Білоцерківського району Київської області.

За словами , «орання нивки» українського шоу-бізнесу «Піккардійська терція» великою мірою спрямовує на благодійні справи. Так, коштами, вилученими з продажу квитків на концерт у Білій Церкві, секстет має намір поповнити бюджет будівництва православного храму в селі Трушки Білоцерківського району Київської області. Таким чином, кожен глядач матиме можливість не лише насолодитися високим мистецтвом - довершеним вокалом виконавців у калейдоскопі різноманітних стилів, жанрів, текстів, мов та аранжувань - а й долучитися до акції високого доброчинного спрямування, до «Храму душі».

- Зважаючи на те, що концерт проходитиме в дні світлих Великодніх святкувань, - зазначає менеджер формації Роман Климовський, - ми готуємо для білоцерківців особливу програму, приурочену саме цій події, адже нестандартність кожного з виступів «Пікардійської терції» - наш оригінальний «коник» самовизначення. Отже, наразі пропонуємо слухачам 4-блоковий різноплановий сценарій, який включатиме, по-перше, розділ духовної музики, потім ми запропонуємо познайомитися з творами останнього альбому «Етюди» та найновішими, що нині тільки-но готуються до запису в студії. Звичайно, звучатимуть наші найкращі й найулюбленіші публікою речі: «Трамвай», «Кантрі», «Колискова для Аліси» тощо. А «Пустельник» - серйозний, складний твір, за котрим уже кілька років як заскучали наші шанувальники, має стати великоднім дарунком «піккардійців» місту Біла Церква. Також варто чекати приємних сюрпризів, таємницю яких я поки що не розкриватиму. Можу лише запевнити, що кожен глядач отримає не лише естетичне задоволення, а й духовну наснагу.

Як повідомили організатори акції Сергій Істомін та протоієрей Максим Волинець, протягом 2010–2011 років планується ряд подібних заходів за підтримки благодійного фонду «Передзвін століть» та рекламної групи «4х4». Нагадаємо, що у вересні 2009 року в місті Біла Церква відбувся унікальний концерт під відкритим небом, який мав назву «Передзвін століть» під проводом саме цих організаторів. А нещодавно з повним аншлагом у рамках благодійної акції «Храм душі» пройшов концерт народного артиста України Миколи Гнатюка. Відтак пропонуємо всім білоцерківським меломанам іще раз пересвідчитися, що і в невеликому місті (Білій Церкві) можна провести захід європейського рівня глибокого наповнення, та ще й конкретного направлення на високу кінцеву мету.

Отже, 9 квітня 2010 року о 19 годині в ПК ВАТ «РОСАВА», що знаходиться в місті Біла Церква, ви матимете можливість почути неповторний спів славетного гурту «Піккардійська терція»! Живий звук, море чудового настрою та багато приємних сюрпризів чекають на вас!

Вартість квитків: 80-180 грн.

Інформація для киян: організатори потурбувалися про вас – у день концерту можливий проїзд до ДК ВАТ "РОСАВА" мікроавтобусами благодійного фонду. Вартість – 30 грн. у дві сторони.

За детальною інформацією та замовленням квитків у Києві звертайтеся за телефоном:

+380976493937

Джерело: Хвиля української музики «Молоде Радіо»

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Фильмы, клипы, кинокартины, «Піккардійська терція», Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Благотворительность, меценатство, социальная активность
Загрузка...
Интер - программа на неделю