Христина Стебельська

Агафонова Анна , 9 сентября 2010 в 15:34

Перший отримує призи першим! Христина Стебельська краще всіх знає Харлеї

Головний редактор Першого Національного Христина Стебельська у телевізійному світі знана як першокласний знавець української мови, яка вже протягом 30 років дарує свої знання і слідкує за кожним словом сучасного телебачення. Але талант цієї жінки з щирим українським серцем не закінчується лише знанням відмінкових закінчень.

Нещодавно пані Христина була гостею «Kiev Golf Club», куди були запрошені народні депутати, посли, олімпійські чемпіони, співаки та дизайнери, зокрема: Андрій Боєчко, Вадим Гарарук, Олена Лучінская, Костянтин Стогній та інші.

Однією із запланованих розваг елітної тусівки був конкурс від відомого світового бренду Harley-Davidson. Пані Христина, яка, до речі, поки що не має свого Харлея, дала жару всім присутнім чоловікам і, м’яко кажучи, поставила на місце начеб-то знавців і любителів залізних коней. Ця тендітна жінка, як і годиться головному редактору Першого, першою відповіла на питання конкурсу і виграла головний приз від HD. Який саме – пані Христина не зізнається, а як справжня жінка тримає інтригу. Помітно було, що це невеличкий пакунок. Тож можливо, незабаром на роботу вона їздитиме на новенькому Харлеї.

Пані Христина була дуже активною. Вона першою встигла посидіти в салоні новенького Lamborghini Gallardo Spyder, поспілкуватися із зірковими дітьми, ще й українського борщику з’їсти у компанії справжніх козаків!

Фото: Агафонова Анна

Фото звезд и знаменитостей, Телевиденье, Константин Стогний, Христина Стебельська

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю