Конкурсы, соревнования, награды

Агафонова Анна , 24 сентября 2010 в 01:25

Перший ексклюзивно покаже EuroVoice!

Унікальна прем’єра на Першому Національному!

Уперше в Україні побачать один з найпопулярніших музичних конкурсів EuroVoice!

Таку можливість своїм глядачам дарує тільки Перший, який в цьому році став національним партнером конкурсу в Україні.

Дивіться фінал конкурсу тільки на Першому Національному в четвер 23 вересня о 21 годині 10 хвилин та у п’ятницю 24 вересня о 21 годині.

Про EuroVoice:

EuroVoice – це перший конкурс у Європі, де переможця визначає виключно аудиторія. Мета проекту – дати дорогу молодим музичним талантам, а глядачам – реальний шанс висловити свої музичні вподобання. Переможець Суперфіналу буде обраний SМS-голосуванням. Відбірковий тур конкурсу "Євровойс" проходив в Інтернеті. Молоді виконавці вивішували у всесвітній мережі свої пісні на порталі конкурсу, а Інтернет-користувачі протягом двох тижнів віддавали свої голоси за того чи іншого конкурсанта. Всього в голосуванні взяли участь 600 тисяч людей з усього світу.

Учасник Суперфіналу, який набрав у голосуванні найбільшу кількість балів, стає переможцем конкурсу EuroVoice 2010. Переможець Суперфіналу отримає приз у € 100 000 і контракт з великою компанією звукозапису.

Ми віддаємо свій голос Марку Савіну! http://eurovoice.1tv.com.ua/uk/singer/28

"Перший Національний"– загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття в панелі GFK - 97,6%. Середньодобова частка аудиторії "18+" за 2010 рік становить 2,59% (загальна аудиторія). Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Прес-служба Першого Національного

Фото звезд и знаменитостей, Телевиденье, Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Марк Савин

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю