рыбалка, рыболовля, рыбаки

Анастасия Полин , 22 июня 2012 в 09:43

Переможний червень: Україна перемагає у футболі та спортивній рибалці!

 Україна вперше взяла участь в 62-му риболовному чепіонаті “Маріна Хемінгуей» на Кубі, в якому була офіційно представлена одразу двома екіпажами з команди Donbass Sport Fishing (Левченко Сергій, Пахомов Олег, Тупицький Олександр, Черкашин Сергій, Улинець Олег, Панчишин Ярослав, Скляр Сергій, Білоусов Віктор, Куликов Дмитро) та привезла на Батьківщину почесне срібло!

Протягом 4 днів 18-ть команд з 11-ти країн світу загальною кількістю 103 учасники змагались в мексиканській затоці за почесний приз, який традиційно вважається серед спортсменів-рибалок одним з найбажаніших.

За результатами змагань, переможцем, а також власником третього місця стали команди з Франції, яка вже вчетверте виграє перший приз, друге місце посіла команда з України. Окрім головних призів учасники були нагороджені призами від організаторів та спонсорів в номінаціях«перша виловлена риба», «найбільша виловлена дорада», та «наймолодший учасник змагань».

Конкурсы, соревнования, награды, спорт, спортсмени, Фото красивых, интересных людей, остров Куба, рыбалка, рыболовля, рыбаки

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю