Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь»

Смотрите также: Володимир Янченко

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 11 октября 2011 в 14:52

Під Києвом обрали українського Робін Гуда

 8 жовтня 2011 року у Центрі культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь» пройшов найяскравіший захід цієї фестивальної осені – Міжнародний лучний турнір «Стріла Стародавнього Києва». Під егідою організаторів традиційно зібралося безліч учасників – найкращих лучників країн СНД.

«На цьому фестивалі - Міжнародному лучному турнірі - майстри з різних куточків світу вже втретє збираються в «Парку Київська Русь» щоб постріляти з історичного лука в боротьбі за найвищу нагороду - Стрілу Стародавнього Києва», - пояснив Володимир Володимирович Янченко, президент «Парку Київська Русь».

Не дивлячись на погодні умови, досвідченні лучники та члени клубів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусії та інших країн відчайдушно боролися за звання найвлучнішого. На першому етапі турніру стрільці змагалися у стрільбі на влучність з різних дистанцій. 

Другий же етап змагань був присвячений екзотичним видам стрільби - з розвороту, на швидкість, двома стрілами, в бійницю (силует противника за вузькою щілиною бійниці), в рів (імітація стрільби по штурмуючим військам) та стрільба по 2D силуетах противника. Переможці екзотичного етапу:

Чоловіки

1. Лисіков Кирило (збірна м. Харкова)

2. Пономаренко Сергій (м. Київ, Гільдія Лучників)

3. Гасин Євген (м. Єрусалим, Гільдія лучників Держави Ізраїль)

Жінки

1. Волкова Яна (збірна м. Харкова)

2. Євтушенко Наталія (м. Київ, Гільдія Лучників)

3. Стасюк Надія (збірна м. Харкова)

Юніори

1. Волков Ілля (збірна м. Харкова)

2. Журавльова Злата (м. Дніпропетровськ, клуб Таргет)

3. Журавльов Гліб (м. Дніпропетровськ, клуб Таргет)

Глядачі цього неперевершеного видовища побачили на власні очі монгольські, англійські та давньоруські луки, відтворені з історичною достовірністю, а також випробували їх власноруч. А під вечір на гостей Парку чекала видовищна нічна програма – фаєр-шоу, шоу вогняних стріл та феєрверк.

Фактично фестивальний сезон «Парку» цього року закінчується саме цією подією. «Але це не означає, що Парк закривається, - коментує Володимир Володимирович. - Будуть проходити програми вихідного дня - це святкові дійства на кожен вихідний день, які будуть присвячені тим чи іншим подіям, як то Розважальна програма «Русь Заповідна», Життя середньовічного міста «Князівські потіхи та забави», «Вольниця» та інші. А вже наступного сезону буде низка незабутніх заходів - починаючи з травня і до глибокої осені наступного року буде проходити V Міжнародний історико-культурний фестиваль «Парк Київська Русь. Безумовно, як і всі, ми будемо зустрічати відвідувачів Євро-2012. Для них ми дамо щоденну особливу театралізовану програму». Крім того, до кінця листопаду в «Парку Київська Русь» триватиме Благодійна акція на честь Кирила та Мефодія, в ході якої надаються безкоштовні запрошення для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та професійно-технічних училищ Києва та Київської області.

Конкурсы, соревнования, награды, Путешествия, туризм, спорт, спортсмени, Фото красивых, интересных людей, Володимир Янченко, Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю