Павел Табаков (Павло Табаков)

Guzjo, Galina , 25 апреля 2012 в 13:20

Павло Табаков у півфіналі «Голосу країни» заспіває «вічний» хіт Шарля Азнавура

У неділю, 22 квітня, - півфінал “Голосу країни-2” (канал “1+1”). До кульмінаційного моменту популярного вокального проекту дійшло восьмеро конкурсантів. У команді зіркового тренера Діани Арбеніної за путівку у великий фінал (29 квітня) поборються Павло Табаков і Олександр Онофрійчук. Спеціально для цього виступу постановники шоу подбали про білий рояль.

На фінальні акорди шоу Павло Табаков притримав найромантичніші пісні — у півфіналі виконає легендарну композицію з репертуару знаменитого французького шансоньє Шарля Азнавура Une Vie D’Amour (у російській інтерпретації шлягер відомий під назвою “Вечная любовь”). Павло співатиме французьку версію хіта — ту, слова до якої написав сам Азнавур і яка прозвучала у фільмі «Тегеран-43».

- Une Vie D’Amour - історія про кохання, за яке можна віддати своє життя і пронести через усе життя, - каже Табаков. - У кожного, хто слухатиме цю пісню, будуть свої асоціації та спогади. І в мене — також...

Про “вічне кохання” Павло розповідатиме глядачам “Голосу країни” за білим роялем. Про інструмент подбали постановники шоу. Хоча була небезпека — могли вчасно не знайти білого рояля. Але і на цей випадок у Табакова був запасний варіант — привезти зі Львова до Києва власний білий рояль. Це - ексклюзивний інструмент, який кілька років тому виготовили на замовлення співака.

- Мріяв на сцені “Голосу країни” заспівати французькою, адже надзвичайно люблю цю мову і саму Францію, - зізнається Павло Табаков. - Це перша країна, у яку на початку 2000-х я поїхав у закордонні гастролі. Відтоді уже 25 разів гастролював у Франції. У якийсь момент навіть хотів переїхати жити до одного з невеличких містечок у передмісті Парижа. Коли приїжджаю до Франції, почуваю себе як удома. Тут — неперевершений дух творчості, відчуття цілковитої незалежності і, звичайно ж, романтика витає у повітрі.

Дивіться на «1+1» прямі ефіри проекту «Голос країни. Нова історія» у неділю о 20.15.

Фото звезд и знаменитостей, Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Павел Табаков (Павло Табаков), Постер (плакат, обложка), Шоу «Голос країни» (Голос Страны), канал «1+1» (Плюсы)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю