Вечеринки, пати, тусы, тусовки

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 28 мая 2011 в 03:27

«Парк Київська Русь» запрошує на святкування Дня Києва!

28 травня запрошуємо усіх киян, гостей столиці, журналістів у «Парк Київська Русь» на святкову програму «Про те, як Київ Києвом став», присвячену Дню Києва.

Вшанування величі Стародавнього Києва, феєрія барв, захопливих забав та веселощів для дітей та дорослих нікого не залишать байдужим!

28 травня у «Парку Київська Русь» буде представлено захопливі театралізовані вистави за участю богатирів, скоморохів, незабутні трюки каскадерів, вражаюче шоу прапорів. Глядачі побачать унікальний середньовіковий етнопоказ мод, який складається з двох частин. У першій частині будуть представлені воєнні обладунки скіфів IV ст. до н.е., спартанців I ст. н.е., римлян I ст. н.е., у другій – костюми міщан, дружин, бояр, князів Стародавньої Русі, одяг кочових народів і навіть костюми рицарів XV століття.

За допомогою середньовічної костюмерної кожен бажаючий зможе перевтілитись і стати князівською бранкою, або ж київським князем. У середньовічному стрільбищі гості столиці навчаться стріляти з луку і метати ножі. На ярмарці майстрів - в'язати куклу-мотанку, ліпити глиняні вироби і навіть передбачати своє майбутнє за допомогою Вохвині Роди.

Кульмінацією стане грандіозна нічна хореографічна вистава "Русь Изначальная" з унікальним неповторним вогняним дійством (багаття, факели, салют, гра світла і тіні).

«Парк Київська Русь» запрошує всіх відвідати видовищне шоу і насолодитися неповторною атмосферою Древньої Русі у світлі вогнів, факелів і містичних билин!

Виїзд в «Парк Київська Русь» від ст. м. «Видубичі».

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Красивые фото, Анонси, афіша, запрошення, Киев

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю