Путешествия, туризм

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 30 мая 2011 в 18:14

Парк Київська Русь відсвяткував День Києва (фоторепортаж)

Якщо на День Києва хтось вибрав традиційну програму – Андріївський узвіз і салют на Майдані, то ми з подругою вирішили скористатися пропозицією три в одному – театралізовані святкування, цікаві майстер класи і сувеніри і нічне вогняне шоу з феєрверком. Все це – у парку Київська Русь, що в Обухівському районі під Києвом.

Театралізована постановка від театру «Парк Київська Русь» – Билина про Кирила і Мефодія, захопливий виступ кінного театру «Парк Київська Русь» – Князівське полювання, показ костюмів давніх городян, боярського стану та князів часів Київської Русі, а ще безліч цікавих вистав та забав.

Мені ще дуже сподобався цікавий конкурс «Князівська квестова стежина», де сучасні лицарі – себто хоробрі представники чоловіцтва, котрі не побоялися на публіці випробувати себе – проходили різні цікаві конкурси. Це було і збивання підків, метання спису, стрільба з луку і багато інших непростих завдань. Серед десятка претендентів перемогу отримав Сашко Плотніков, чиє ім’я та прізвище було вписано в «Книгу слави Парку Київська Русь».

Неймовірним завершенням суботнього дня стала театралізовано-хореографічна постановка «Русь изначальная» з нічним вогняним шоу, де були використані багаття, факели, гра світла і тіні. 18 червня в парку обіцяють лицарський фестиваль, а я обіцяю на нього обов’язково приїхати!!!

Шоу давньоруських гербів і прапорів

Шоу давньоруських гербів і прапорів
Красивые фото, Путешествия, туризм, Киев

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю