Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»

Игунина Олеся , 25 апреля 2012 в 12:37

«Пара Нормальних» провели перший зірковий майстер-клас для учасниць проекту «Я – Берегиня»

Аня Добриднєва та Артем Мєх з групи «Пара Нормальних» провели зірковий майстер-клас для дівчат-учасниць соціально-виховного проекту «Я – Берегиня» , присвячений стосункам між хлопцями та дівчатами. Аня Добриднєва розкрила секрет, чому хоче бути нареченою, а не дружиною, а Артем Мєх зізнався, що вже не один раз замислювався про шлюб.

«Мені громадянський шлюб ближче по духу. Важливе відчуття особистої свободи та простору. Я ціную свої стосунки з хлопцем і ставлюся дуже відповідально до його почуттів», – відверто зізналася Аня Добриднєва. На думку співачки, ідеальний супутник життя повинен розуміти свою дівчину краще за всіх, вірити в неї і давати стимул для розвитку, а також смачно готувати. А ідеальне весілля – нестандартне свято для двох, і замість білого лімузину співачка хоче покататися на білому двомісному літаку.

Дівчатам-берегиням Артем Мєх поділився чоловічим поглядом на ідеальну дружину. «Я вважаю, що немає визначеного віку для одруження. Люди повинні усвідомити, дозріти до цього, заради кохання, дуже сильно забажати цього. Потрібно слухати своє серце, коли ви його почуєте, ось це і є найоптимальніший вік для одруження», – розповів Артем. За його словами, ідеальна дружина повинна кохати чоловіка, бути берегинею домашнього вогнища, а головне – займатися улюбленою справою. Також Артем зізнався, що йому подобаються жіночні, ніжні, веселі, оптимістично налаштовані дівчата, і розповів, що мріє про яскраве, неординарне, пишне весілля на екзотичних островах.

Учасниці проекту були задоволені зустріччю зі своїми кумирами, засипали Аню та Артема питаннями і навіть радилися з ними в амурних справах.

Фото звезд и знаменитостей, «Пара Нормальных», Аня Добрыднева, Артем Мех, Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»
Загрузка...
Интер - программа на неделю