«OT VINTA» (От винта)

Дмитрий Павленко , 4 сентября 2009 в 20:35

«OT VINTA» стали Гордістю міста Рівне

Гурт OT VINTA отримав нагороду «Гордість міста». Юрій Журавель та його колеги по гітарі та мікрофону стали переможцями загальноміського рейтингу свого рідного міста Рівне.

Почесну відзнаку «гвинти» отримали 30 серпня під час урочистостей з нагоди Дня міста, що відбувалися біля пам`ятника засновниці Рівного - княгині Марії Несвицькій. А завершилися святкування концертом OT VINTA на майдані Незалежності, на який зібралося мало не все місто.

Вперше «гвинти» зібралися у Рівному ще п'ятнадцять років тому. Нині їх фірмовий стиль «украбілі» добре відомий як в Україні так і за її межами, проте залишати Рівне вони не збираються. Музиканти не раз зізнавалися, що не уявляють кращого міста для життя та творчості, отже і свої майбутні проекти планують втілювати вдома.

«Нас помітили у своєму рідному місті і це дуже приємно. Наша міська влада почала звертати увагу на події в культурі які відбуваються не тільки в нашому місті, але й за його межами. Після нагородження в мене була конструктивна бесіда з чиновниками, які чекають свіжих та революційних ідей по просуванню Рівного в культурному плані. Отже є над чим працювати! Чесно кажучи, вже є кілька ідей з цього приводу, але це поки що секрет», - інтригує фронтмен OT VINTA Юрій Журавель.

Фото звезд и знаменитостей, Конкурсы, соревнования, награды, «OT VINTA» (От винта)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю