Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 28 июля 2018 в 14:35

Основні критерії вибору шафи-купе від Lamelio

 Якщо ви хочете, що б обрана вами шафа-купе дійсно відмінно вписувалася в інтер'єр та ідеально підходила за розмірами вашій кімнаті, вам потрібно звернутися до фахівців цієї справи шафи, які працють в компанії Lamelio. Шафи-купе від Lamelio вирізняються якістю, надійністю, ергономічністю та чудовим вирішенням організації простору приміщення за мінімальні витрати.

Після того, як спільно з майстрами Lamelio питання з дизайном шафи і її дверей буде вирішено, всі розміри враховані, варто визначитися з функціями, які повинна виконувати шафа у вас вдома та обрати необхідні додаткові опції, які ви хотіли б бачити у вашій шафі.

Можливостей "кастомізації" меблів останнім часом існує величезна кількість, тому потрібно відразу визначити, які функції вам потрібні, які додаткові опції було б не погано для цього мати, а так само знати щодо тих, за які переплачувати немає абсолютно ніякої необхідності.

1. Вбудована або корпусна

Для початку вирішить з найголовнішим: ваша майбутня шафа буде вбудованой у приміщення (роль задніх і/або бічних стінок шафи будуть грати стіна вашої кімнати) або корпусною - тобто мати повний несучий каркас, до якого і будуть кріпитися всі елементи шафи.

Тут є один невеликий нюанс - для установки вбудованої шафи її потенційні стінки не повинні бути з гіпсокартону, так як цей матеріал досить крихкий і не витримає велике навантаження у вигляді полиць та ящиків.

2. Механізм відкривання дверей, профілі та ролики

Не менш важливим у процесі вибору надійної шафи-купе є і механізм відкривання дверей, а також супутня фурнітура. Зазвичай використовують один з двох варіантів механізмів: металева рама, всередині якої двері рухається на роликах (менш надійний варіант, т. к. пази часто забруднюються і ролики з них можуть вискочити) і монорельсовий механізм (більш надійний, але і більш дорогий).

Крім самого механізму варто звернути увагу і на матеріал, з якого виготовлені й самі профілі. Зазвичай це алюміній або сталь. У кожного з них є свої переваги: алюмінієві профілі більш тихі в роботі і виглядають акуратніше, але вони менш довговічні. Сталеві ж прослужать вам не один десяток років, проте ролики в них не заховані всередину (на відміну від алюмінієвих), що трохи псує естетичний зовнішній вигляд (всередині шафи це не так вже важливо), і відкриваються двері трохи більше гучно.

Матеріал, з якого виготовлені ролики дверей також дуже важливий. Метал або пластик з керамічним покриттям буде чудовим варіантом, однак коліщатка з чистого пластику - це дуже поганий вибір і максимум через рік користування ними ви в цьому зможете пересвідчитись.

3. Розміри і матеріал стулок шафи

Тепер вам потрібно визначитися з розмірами дверей шафи-купе і матеріалом, з якого вони будуть виготовлені. Бажано, що б ширина стулок вашої шафи не перевищувала одного метра: по-перше, це зручніше, і двері самі по собі будуть легші; по-друге, навантаження на профіль і на ролики буде менше і шафа прослужить вам трохи довше без ремонту.

Говорячи про вибір матеріалів для дверей можна порадити лише одне - не варто зациклюватися на дзеркалах. Так, з одного боку, це і красиво, і візуально збільшує розмір приміщення, але зараз є можливість використовувати і безліч інших матеріалів, які в певній ситуації будуть виглядати краще. Крім дзеркальних стулок варто розглянути і варіанти з матового скла або дверцят з різноманітними візерунками та малюнками, які зараз багато компаній зможуть виконати для вас за індивідуальним дизайном.

4. Додаткові опції

Визначившись з основними параметрами шафи можна подумати і про збільшення зручності користування за рахунок додаткових опцій. Тут в магазині Lamelio запропоновано широкий асортимент можливостей та "примочок" для вашої шафи. Серед яких можна виділити:

- відділення та ящики під різні види речей;

- вбудована прасувальна дошка або ніша для пилососа;

- довга вішалка для одягу;

- полиці та висувні ящики;

- вбудоване підсвічування всередині та зовні шафи і багато іншого.

Підводячи підсумок варто сказати, що список додаткових опцій, які пропонує , може бути досить широкий. Тому варто добре подумати про те, які з них вам дійсно необхідні, а які будуть лише марною тратою грошей, адже ви ж, напевно, хочете купити шафу купе не занадто дорого.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю