Путешествия с Талой Гончаровой

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 30 октября 2011 в 09:02

Осінньою Київщиною - на велосипеді!

Якщо у товаристві фріків прийнято хизуватися модними курортами та ресторанами, усе прогресивне людство вже давно рухається у бік зеленого туризму. З вітерцем на волосипеді - що може бути краще в такі погожі осінні дні, особливо, коли маршрут пролягає зовсім недалеко - на Києвщині!

Цього разу місцем нашоїх мандрівки став Києво-Святошинський район, а цікавий велотур мав свою тематику - а саме, «Місцями бойової слави Київщини».У нашій поїздці  участь взяли представники регіональних та всеукраїнських засобів масової інформації.  

Вирушили з міста Боярка, де  у місцевому велоклубі (www.rmb.kiev.ua)  взяли напрокат гарні спортивні велосипеди. За маршрутом відвідали ДОТи Київського укріпрайону (с. Юрівка, с.Віта Поштова, с.Круглик Києво-Святошинського району). Організатори інфотуру висловлюють щиру подяку Київському історико-патріотичному клубу “Пошук” (http://poyas-slavy.narod.ru/), Міжнародній асоціації дослідників фортифікації ”Цитадель” та Боярському краєзнавчому музею (http://rbkm.com.ua/) за змістовні та цікаві екскурсії. Зокрема, для себе я дізналась таку цікаву інформацію, що колись у Боярці жив справжній Тев"є-молочник - протитип головного героя відомого твору Шолома Алейхема. Ну а чоловікам більше до вподоби прийшли таємничі ходи ДОТів, де ми всі відчули бойову гордість за наших пращурів. 

Представники засобів масової інформації переконалися, що маршрут промаркований і доступний широкому загалу туристів в будь-яку пору року. Окрім відвідання фортифікаційних споруд можна було відпочити на березі озера, порибалити, помилуватися природою. Маршрут може бути як одно- так і багатоденним. Як-то кажуть, сама їздила і всіх запрошую!

                                                    Маршрут велотуру:

08.41 – 09.06 – Переїзд електропотягом від ст. метро "Вокзальна до м. Боярка, залізнична станція “Боярка” 

09.06 – 10.00 – Ознайомлення з пунктом прокату велосипедів і

підбір спорядження. Сніданок.

10.00 – 10.30 – Відвідування Боярського краєзнавчого музею.

10.30 – 11.00 – Велопробіг до с. Віта Поштова Києво-Святошинського району.

11.00 – 12.00 – Відвідування ДОТу № 211. Прес-конференція.

12.00 – 12.30 – Відвідування ДОТу № 180.

12.30 – 14.30 – Рибалка. Обід.

14.30 – 15.00 – Велопробіг до с.Юрівка Києво-Святошинського району.

15.00 – 16.00 – Відвідування ДОТів № 204 та 205

16.00 – 17.00 – Велопробіг до м.Боярка.

17.00 – 18.00 – Здача спорядження. Вечеря.

18.37 – Повернення електропотягом до м. Київ від залізничної платформи “Тарасівка”

За запрошення в велотур редакція дякує Управлінню культури і туризму Київської облдержадміністрації, КО "Київська обласна туристична агенція" та асоціацієї журналістів “Туристичний прес-клуб України”

На фото: мер м.Боярка Тарас Добрівський (перший ліворуч), президент АЖ "Туристичний прес-клуб України" Володимир Царук (другий праворуч) та директор Київської обласної туристичної агенції Сергій Васильонок (перший праворуч)

На фото: мер м.Боярка Тарас Добрівський (перший ліворуч), президент АЖ "Туристичний прес-клуб України" Володимир Царук (другий праворуч)  та директор Київської обласної туристичної агенції Сергій Васильонок (перший праворуч)

Мер Боярки Тарас Добрівський: люблю їздити на велосипеді!

Мер Боярки Тарас Добрівський: люблю їздити на велосипеді!

База агрофірми "Антонов" у селі Круглик така красива...

База агрофірми "Антонов" у селі Круглик така красива...
Красивые фото, Путешествия, туризм, Путешествия с Талой Гончаровой, Київщина (Киевщина), Фото красивых, интересных людей, природа, Тарас Добрівський, Володимир Царук, Сергій Васильонок
Загрузка...
Интер - программа на неделю