Орест Стафійчук

Софія Добра , 14 ноября 2012 в 08:55

ОРЕСТ СТАФІЙЧУК – МРІЯ ПРО КІНО

Карпатський мольфар. Дар отримав при народження. У роду «Мальфари» були в 7-му поколінні. З дитинства навчався магії у багатьох знахарів.

Учасник програм «Битва екстрасенсів» і «Паралельний світ».

Дар яснобачення

Те, що володію надздібностями я збагнув ще у глибокому дитинстві. Скільки себе пам’ятаю, завжди відчував енергетику і настрій людей. Тоді мені здавалось, що усі люди так можуть, та згодом я зрозумів – це не так. Довгий час ретельно приховував дар: по перше – не до кінця його розумів, по-друге, боявся як відреагують на нього інші… Тому знали тільки одиниці. Слід зауважити, що силу я також отримав через родову кров… Як виявилося, мої предки теж володіли магією.

В один прекрасний день я відкрив себе людям, про що ані трохи не жалкую… Запевняю вас, як станете на ту дорогу, котра вам судилась, як тільки зрозумієте хто ви і для чого, то весь всесвіт вам допомагатиме…. Необхідно вірити в себе і працювати над собою! А час все розставить на свої місця.

Я дякую своїй сестрі та ще кільком друзям, котрі свого часу постійно тестували мене. Вони допомогли повірити в свої сили.

Магія

Я багато років досліджував магію і продовжую це робити. Господь посилав людей, котрі охоче ділилися зі мною своїми секретами. Зараз я підготував до друку книгу про українську магію і маю намір видати не одну таку.

Головне у моїй роботі – не нашкодити людям. Надати їм віри у себе, підштовхнути до дій. Я намагаюсь спільно з ними змінити їхнє життя на краще.

Мрія про кіно

Кіно колись нагадала мені моя колега – екстрасенс Людмила Скрильова. Та я й сам про це завжди знав, відчуваю попереду ще багато ролей.

В ніч, напередодні коли режисер Любомир Левицький запропонував знятись в його фільмі, мені наснився сон, що я граю в кіно. І саме в Карпатах. Отож, сон виявився віщим.

Кіно — ще одна моя мрія. Зараз я на 100% впевнений, що мрії збуваються. Я постійно відчуваю це на собі. Мрійте, ставте цілі і у вас все рано чи пізно вийде.

Знайомство з режисером

Як це не дивно, та познайомились ми з у соціальній мережі. Згодом обмінялись телефонами і зустрілись, щоб просто поговорити. Вже на зустрічі ми отримали перший містичний знак.

Любомир Левицький – незвичайна людина. За ним стоїть велике майбутнє. Мені здається, він дуже відрізняється від більшості людей. У нього надзвичайна енергетика і добре серце. Я на власні очі бачив як Любомир чесно і відповідально ставиться до всього, що робить, з ким спілкується.

Про роль

У зв’язку з певними містичними обставинами, ми вирішили поки не розкривати на загал мою роль.

Знаєте, для мене вона виявилась дуже цікавим експериментом. Так трапилось, що я геть не був до цього готовий. Проте я одразу ж погодився, адже коли б ще випала нагода зіграти такого героя. Крім того, як екстрасенс, я розумів наскільки вона може бути небезпечною для когось іншого. Пригадую, після зйомок мені навіть трохи не по собі ставало. Я на власній шкурі відчув як в секунду людина може стати справді … злою… Дякувати Богу, на площадці працювала чудова команда і я відчував їхню підтримку. А ще мені сподобалось працювати з Любомиром. До зйомок я бачив його одним. А під час зйомок, здавалося, якийсь дух сходив на нього і допомагав йому творити. І тоді у нього яскраво загорялись очі, тіло не знало втоми, голоду і холоду. Всю картинку він бачив у голові і не здавався, поки не відтворював її….

Напевне, не дарма прадіди казали, що деякі люди мають кількох ангелів-охоронців і духів – помічників з неба….

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Любомир Левицький (Кобыльчук-Левицкий), интервью, Орест Стафійчук

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю