Алена Че , 4 мая 2017 в 20:30

Оптимістична пісня «Нове життя» від Алли Івашиної

Нещодавно співачка, автор власних пісень, журналістка, ведуча різноманітних заходів Алла Івашина презентувала оптимістичну пісню «Нове життя». Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Алли.

Алло, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Музика до пісні «Нове життя» моя, слова написані спільно з Мариною Родик-Волочій, аранжування Андрія Сімківа (Kvinta Records). Ця пісня про те, що у кожного з нас буває у житті чорна смуга, час, коли засинаєш і прокидаєшся з одними й тими самими проблемами. З такої ситуації завжди є два виходи: залишитися у «замкненому колі», або відпустити погані думки і знайти в собі сили розпочати нове життя. За допомогою пісні я хотіла донести те, що всі негаразди насправді нас загартовують, роблять сильнішими. Іноді життя приносить нам розчарування в людях, в обставинах. І важливо розуміти те, що усі розчарування – це певні випробування долею, які потрібно прийняти з вдячністю і винести для себе певний урок на майбутнє. Згодом, ми розуміємо, що не переживши в житті певні складні моменти, ми не могли б цінити те, що є у нас на даний час. Варто пам’ятати, що після темної ночі завжди наступає світлий ранок і кожний наступний день може стати початком нового життя!

Які відгуки стосовно пісні?

Пісню я презентувала в ефірі радіостанції «Західний полюс» (м. Івано-Франківськ) і, звичайно, у соціальних мережах. Отримала безліч позитивних відгуків. Особливо мене вразив коментар однієї дівчини, у якому вона пише, що пісня надихнула її на те, щоб розпочати все з «чистого аркуша». Інші слухачі дякують мені за мою творчість. І щаслива від того, що у моїх піснях люди можуть знайти відповіді на свої запитання!

Чи буде знято кліп на «Нове життя»?

Поки не знаю. Справа в тім, що я зараз працюю над ще одною оптимістичною піснею, тому ще остаточно не вирішила, на яку з пісень зніматиму відео.

Над чим іще Ви працюєте?

Продовжую розвиватися як ведуча заходів та царемонімейстр, веду телепрограму «Шоу-скриня», на обласному телеканалі РАІ, у якій знайомлю глядачів з новинами шоу-бізнесу та свіжими відео кліпами. Не забуваю, звісно, і про концертну діяльність, виступаю у різних містах, співпрацюю з народним артистом України Богданом Сташківим. Нещодавно на Верховинщині (Івано-Франківська область) відбувся мій концерт за участю шоу-балету «Мереживо». Попереду – концерти по Західній Україні а також виступи на різноманітних заходах. Також мене часто запрошують у якості журі різних вокальних конкурсів. Словом, роботи вистачає і це безумовно тішить.

Алла Івашина - Нове життя (NEW 2017)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю