Вадим Слобожанский , 2 августа 2011 в 20:20

Ольга Фреймут перетворилася на гномика!

11 серпня в кінопрокат виходить анімаційна комедія про відомих в усьому світі блакитних маленьких гномиків – СМУРФИКИ.

Єдина дівчина в селищі Смурфиків, яку звати Смурфетка, говоритиме з кіноекранів голосом відомої телеведучої Ольги Фреймут. Оля говорить, що її героїня дуже схожа на неї саму: «Смурфетка дуже схожа долею на мене. Вона все життя прожила в Грибу. Я ж жила у мініатюрному і провінційному місті Новий Розділ. Вона так любила одягатися, але в лісі особливого фешену не було. Я завжди прагнула розкішних нарядів. Але в Роздолі базарний асортимент мене не влаштовував,тому шила вбрання у кравчині Слави. Вона кокетка. Я теж обожнюю флірт...»

Для Ольги Фреймут це перший досвід роботи в дубляжі. Вона ділиться враженнями: «Дублювати фільм було в насолоду. Я працювала у великій команді, разом із режисерами, редакторами. Це така важка праця, тому зараз з особливим трепетом слухаю дубляж у кінотеатрах. Розумію, що одну фразу можна озвучувати півгодини. Навіть, якщо потрібно ойкнути, режисер просить зробити це по-особливому. Пам’ятати, що героїня в цей момент біжить, хвилюється, і ще їй подобається Незграбко, наприклад. До цього я й не підозрювала, що навіть ойкати можна на різний лад. Під час дубляжу, завдяки режисеру, підтягнула свою українську вимову. Сподіваюся, мене запросять подарувати комусь свій голос ще».

Телеведуча продовжує: « Разом зі Златою, моєю донечкою, переглянули в Інтернеті все про Смурфиків. Тепер чекаю на велику прем’єру. Понакличу всіх знайомих діток, бо вважаю цей фільм добрим і мудрим, а також таким емоційно схожим на мультфільми мого дитинства».

Про фільм: У 1958 році бельгійський художник П’єр Каліфор (Пейо) створив Смурфиків для свого коміксу. Тоді ці персонажі називались «Шмурфики», і вони миттєво набули шаленої популярності. Після виходом першого коміксу до редакції посипались листи з проханнями продовжити серію. В найближчі півсторіччя цим персонажам судилося стати феноменами сучасної культури. Вони з’явились в коміксах, книгах, телесеріалах, фільмах, комп’ютерних іграх, театралізованих виставах і на полицях магазинів (за цей час продано більше трьохсот мільйонів фігурок Смурфиків). Ці персонажі успішно пережили зміну поколінь. Батьки, які в свій час виросли на Смурфиках, знайомили з ними дітей.

Смурфики з’являться на великому екрані в однойменному фільмі студії Columbia Pictures і Sony Pictures Animation. Злий чарівник Гаргамель виганяє Смурфиків з рідного селища крізь магічний портал прямо у наш світ, в серце Нью-Йорку – Центральний парк. Загублені у великому місті, крихітки-Смурфики повинні повернутися додому і не попасти злому чарівникові до рук.

Фото звезд и знаменитостей, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Ольга Фреймут

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю