Алена Че , 6 апреля 2017 в 20:50

Олеся Гілюк поділилася враженнями від проекту «Чотири весілля»

Талановита вокалістка з Чернівецької області не так давно взяла участь у проекті телеканалу «1+1» «Чотири весілля» і здобула у ньому перемогу. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від цього шоу і від поїздки до Туреччини, яка стала її призом.

Олесю, для початку поділіться з нами своїми враженнями від проекту «Чотири весілля».

Враження виключно приємні. Не секрет, що багато хто вважає цей проект злим, пустим та вульгарним. Насправді далеко не все так погано. Завдяки участі у «Чотири Весілля» я побувала у 3-х абсолютно різних за ментальністю регіонах України: Рубіжному (Луганська область), Смілі (Черкаська область) та Харкові; зустріла 3-х подруг: Віку, Олю та Марію. А ще я побачила телебачення зсередини, що для мене, як для творчої людини, цікаво і корисно.

Чому Ви вирішили взяти участь у цьому проекті?

Ідея заповнити анкету на участь у «Чотири Весілля» виникла у моєї подруги. Чесно кажучи, я не ставилася до цього серйозно, тому, коли мені подзвонили і запросили на зйомки, була приємно здивована.

Ваше весілля було у стилі маків. Чия це ідея?

Весілля в стилі маків- це насправді моя ідея, хотілось організувати весілля по особливому. По-перше, ми з Сергієм одружувалися у пору цвітіння цих квітів; по-друге, наше весільне вбрання було розшите маками. До речі, вишила все власноруч із допомогою моєї матусі. Користуючись нагодою хочу подякувати нашим батькам за те що допомогли організувати найкращий день нашого життя. А проект 4 весілля додав нашому весіллі ексклюзивності.

Вашим призом стала подорож до Туреччини. Чи залишилися Ви задоволені нею?

Особливо. Це була наша перша поїздка за кордон, і ми залишилися нею дуже задоволені. Нам надзвичайно сподобалися комфортні умови проживання у готелі, турецька лазня хамам, їжа, у якій багато спецій. А ще було приємно спілкуватися з місцевими мешканцями. Вони видалися нам привітними та щирими.

Як Ваші успіхи у пісенній творчості?

Все чудово. Зараз я співаю у кавер-гурті «Скали», виступаємо на різноманітних заходах. Вже дуже скоро порадую слухачів своєю піснею, під назвою «Весна».

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю