Алена Че , 20 октября 2017 в 11:05

Олеся Гаренко: «Інформування- це найголовніша місія журналіста»

Кожного суботнього ранку на 9-му каналі виходить програма «Пані та панове», яка знайомить телеглядачів з цікавими особистостями Дніпра і не тільки. Її ведучими є талановиті журналістки Ольга Владімірова та Олеся Гаренко. Сьогодні ми познайомимося з Олесею.

Олесю, розкажіть, будь ласка, як виникла ідея створити програму «Пані та панове»?

Насправді ідея створення цієї програми виникла у генерального директора каналу Ольги Владімірової ще у 2011 році. На той час я працювала редактором новин і у кадрі себе не бачила, проте Ольга довела протилежне, і я все ж стала ведучою «Пані та панове». Згодом відійшла від проекту через деякі обставини. Нещодавно повернулася до нього. Зараз веду його по черзі з Ольгою Владіміровою.

Гостями «Пані та панове» обов’язково мають бути видатні особистості Дніпра?

Ні. Нашими гостями неодноразово бували актори та виконавці з Києва, проте особисто мені приємніше спілкуватися з мешканцями Дніпра. У нашому місті безліч талантів. Дуже хочеться, щоб земляки знали про них якомога більше.

Хто з героїв Ваших програм запам’ятався Вам найбільше?

Насправді кожен герой програми чимось запам’ятовується, та, як відомо, найяскравіші враження завжди від найсвіжіших робіт. Дуже сподобалося інтерв’ю з переможницею проекту «Майстер шеф» Асмік Гаспарян. Ніколи не цікавилася кулінарними телешоу, та, незважаючи на це, розмова вийшла дуже теплою. Також було приємно поспілкуватися з дніпровською письменницею Наталею Дев’ятко. Зазвичай ми запитуємо наших гостей не тільки про їхню діяльність, а й про побут. У розмові з Наталею торкатися теми побуту бажання не виникало, хотілося все далі й далі мандрувати її фантастичними світами.

А у кого Ви поки що тільки мрієте взяти інтерв’ю?

Хочу поспілкуватися з дніпровською актрисою Оленою Володіною. Мені імпонує те, що вона займається не лише акторською, а й волонтерською діяльністю. Ще було б добре взяти інтерв’ю у також дніпровських музикантів Лесі та Віталія Рожкових. Щоправда, у нашій програмі завжди один герой, але тут, можливо, варто зробити виняток.

Ну а тепер розкажіть, як Ви почали займатися журналістикою?

Журналістикою я почала займатися ще у 10 класі. Саме тоді ми з подругами створили шкільну газету. Користуючись нагодою хочу подякувати керівництву гімназії №3 міста Дніпра за те, що підтримало цю ідею. З того часу я остаточно визначилася з вибором професії і по закінченні школи вступила на факультет журналістики тоді ще Дніпропетровського Національного Університету імені Олеся Гончара.

Ви пробували себе у друкованій чи радіожурналістиці?

Ні. Я завжди працювала на телебаченні. Як уже говорила, спочатку була редактором новин. Не думаю, що колись до цього повернуся, та, незважаючи на це, інформаційна журналістика завжди буде мені цікава, адже інформування- головна місія журналіста. А ще дуже хочу спробувати себе у прямому ефірі.

Деякі журналісти пишуть вірші (прозу). Ви з таких?

Можна й так сказати. Раніше я писала вірші, але так і не наважилася їх оприлюднити. Зараз теж деколи пишу синові, якому півтора роки. Думаю, він, коли підросте, стане моїм найпершим читачем.

У Вас є хобі?

Раніше цікавилась технікою деку паж, вважаю, що її вигадали для тих, хто не вміє, проте дуже хоче малювати. Наразі хобі у мене немає, оскільки весь свій вільний час я присвячую родині.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

З дитинства слухаю джаз, класику та інше. Зараз почала активно цікавитися українськими виконавцями. Дуже подобаються Христина Соловій, гурт «Антитіла» та інші. Наразі читаю трилогію Наталі Дев’ятко «Скарби примарних островів». Незважаючи на те, що фентезі- не зовсім мій стиль, мені дуже подобається. А взагалі зазвичай обираю психологічну прозу. Також останнім часом багато читаю все, що пов’язано з вихованням дітей. Без перебільшення можу назвати себе кіноманом. Люблю відвідувати кінотеатри. Мене завжди захоплює їхня атмосфера, тому ніколи не засмучуюся, якщо фільм не сподобався. З величезним задоволенням передивляюся «Хрещений батько». Незважаючи на жорстокі сцени у цьому фільмі, вважаю його красивим.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Однозначно пасивного. Найкращий відпочинок для мене- це спокійно полежати на пляжі. Нещодавно відкрила для себе Шацькі озера. Перебувати там- суцільне задоволення.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю