Олексій Заєць (Алексей Заяц)

Руслан Павленко , 23 июня 2011 в 21:07

Олексій Заєць після участі в шоу «Голос Країни» набирає популярності

Цікавий та самобутній хлопчина з Київщини Олексій Заєць виявився вражаючим, але незручним для зіркових тренерів з шоу «Голос Країни». Проте самі українці вважають інакше. Одразу після того як його «прокатали» на шоу, в Інтернеті зявилась маса коментарів на кшталт – ось він справжній голос країни. І справді, Олексій занадто вибивається зі звичних норм естради, шоу-бізу своєю щирістю та характерністю. Це знаходить своїх прихильників та пошановувачів. В його село їдуть знімальні бригади з телебачення, його запрошують виступати на фестиваль «Країна Мрій».

25 червня з Вечірньої сцени «Країни Мрій – 2011» зазвучить справжній «голос країни»

Концертну програму Вечірньої сцени першого дня Фестивалю відкриє Олексій Заєць – молодий співак з Київщини, який володіє унікальною манерою голосового співу та має фантастичну етнічну основу, що була притаманна лише нашим далеким пращурам.

Перша поява Олексія в медійному просторі сталась на кастингу популярної телепрограми «Голос Країни». Тоді жоден із «зіркових тренерів» не наважився взяти хлопця під свою опіку, мотивуючи це власною неспроможністю огранувати алмаз такої чистоти. Проте сталося головне – Олексія почула та побачила вся Україна. Тисячі небайдужих людей перейнялися долею талановитого юнака, оголосивши його «відкриттям року» в жанрі української етнічної музики. На телеканали та радіостанції полетіли листи з проханням надати підтримку справжньому «голосу країни». Докотилась чутка й до «Країни Мрій», і щойно почувши спів молодого дарування, художня рада Фестивалю одностайно зголосилась запросити співака до участі в концертній програмі.

25 червня насолодитись голосом українського самородку зможуть всі гості Співочого Поля – рівно о 18-00 Олексій Заєць вийде на Вечірню сцену VІІІ Міжнародного Етнічного Фестивалю «Країна Мрій».

Думка: Очень рад, что Алексей Заяц не "пропал без вести" после этого дурацкого шоу, а нашлись люди, которые по достоинству оценили его незаурядный талант и вернули на телеэкран. Возможно, что теперь и в дальнейшем красота украинского фольклора будет представлена широкой публике в лице ее настоящего носителя, а не бездарной Русланой, с ее "гей-гей, гоп-гоп"

Телевиденье, Смотреть, скачать клип, видео, Шоу «Голос країни» (Голос Страны), Олексій Заєць (Алексей Заяц), фестиваль «Країна Мрій»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю