Руслан Павленко , 4 июля 2011 в 04:01

Олексій Савченко визначився зі своєю аудиторією - бійці та спортсмени. Виступ у учбовому центрі «Десна»

Олексій Савченко виступив в учбовому центрі «Десна» Сухопутних військ Збройних сил України.

У святковий День Конституції Олексій Савченко виступив у 169-му учбовому центрі Сухопутних військ Збройних сил України «Десна», що знаходиться в однойменному живописному селищі Чернігівської області. Благодійний сольний концерт відбувся для 700 хлопців, які проходять там службу, спеціально запрошених на цю подію їх рідних та близьких, персоналу центру і жителів селища, як подарунок на свято.

Концерт тривав довше запланованого – це була особливо вдячна публіка, свист і аплодисменти закладали вуха. Олексій співав про честь, боротьбу, День Перемоги, справжні цінності, близькі за духом мужнім військовим. Пісню «Любимая», здається, співали всі разом, серцем і вголос – настільки потужним був шквал емоцій, коли прозвучали останні акорди. Тому серед вражень військових часто чулося: «Ми – ваша публіка. Ви співали для нас і про нас».

Після концерту кожен отримав альбом Олексія Савченко «1». Вже зараз відомо, що його виступи в українських гарнізонах, які володіють сотнями танків і бойових машин піхоти, де щорічно діє підготовка спеціалістів високого класу за військовими спеціальностями, тільки починаються.

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Красивые фото, Алексей Савченко

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю