Алена Че , 24 декабря 2017 в 11:08

Одразу дві прем’єри від Христини Панасюк

Нещодавно співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала дві нові пісні «Небо одне на всіх» та «Ти потрібен». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Христино, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свої нові пісні.

Ці дві пісні вийшли дещо різними за настроєм, та, незважаючи на це, вони об’єднані однією тематикою. «Небо одне на всіх» про те, що нам, українцям, в першу чергу слід перестати ворогувати між собою і спрямувати всі сили на захист нашої країни. А от пісню «Ти потрібен» я написала ще влітку. Саме тоді мій друг повертався зі сходу на мирну територію аби відпочити. Та проїхавшись у метро він вирішив повертатися назад. Йому здалося, що поза зоною бойових дій його не розуміють. Мені тоді все ж вдалося переконати друга у тому, що відпочити треба, і у тому, що кожен захисник нам потрібен. Всі свої емоції я і вилила у цю пісню. До речі, і на «Небо одне на всіх», і на «Ти потрібен» було знято відео, які вже можна переглянути у мережі.

Нещодавно Вам пощастило виступати у Німеччині. Розкажіть про це докладніше.

Так. У грудні цього року я мала 2 концерти у Берліні. Виступала для української діаспори. Перший концерт був благодійним. На ньому я виконувала новорічні пісні, а також власну композицію, присвячену діаспорі. Другий концерт пройшов у камерній обстановці. На нього завітали всі, хто хотів послухати мої пісні та поспілкуватися зі мною. Враження від поїздки у мене позитивні. Безумовно приємно, що члени нашої діаспори у Німеччині не забувають Україну і допомагають нашим військовим.

Вже, можна сказати, розпочалися новорічні свята. Що побажаєте нашим читачам у 2018-му році?

Насправді тема новорічних свят є для мене досить складною. З одного боку добре, що у ці дні ми відпочиваємо, приділяємо увагу рідним та друзям, але з іншого боку несправедливо, що у той час, коли ми святкуємо, наші воїни гинуть на сході. Так от хотілося побажати, щоб у 2018-му році все нарешті скінчилося, і, щоб захисники України якнайшвидше повернулися у свої сім’ї. Щиро вірю, що так і буде.

Христина Панасюк - «Ти потрібен »

Христина Панасюк - Небо одне на всіх

Загрузка...
Интер - программа на неделю