Алена Че , 6 октября 2017 в 11:38

Одразу дві прем’єри від Хаса

Минулого тижня виконавець Хас представив вірус-відео «Любов у мегаполісі», а 3 жовтня побачила світ спільна робота з гуртом «Веремій» «Нічого не буде, як раніше». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Хаса, заодно й ближче з ним познайомимося.

Хас, скажіть, будь ласка, кілька слів про своє нове відео.

«Любов у Мегаполісі» - це третій сингл у моєму майбутньому альбомі. До речі, саме він є його драматичною розв’язкою. Вірус-відео на нього знімали власними силами. Воно є віддзеркаленням того, про що співається у пісні.

Які відгуки стосовно відео?

Відгуки позитивні. Скажу навіть більше: «Любов у мегаполісі» стала для нас рекордною. Сама пісня, як ніколи, активно продається на айтюнс, а відео у перші ж дні набрало тисячі переглядів. Все це безумовно тішить.

Над чим окрім альбому Ви зараз працюєте?

Основні сили, звичайно, зараз спрямовані на роботу над альбомом, але й окрім цього є, чим поділитися. Я активно співпрацюю з колегами по сцені. До прикладу, результатом такої співпраці став спільний сингл з гуртом «Веремій», який був презентований 3-го жовтня. Разом ми виконали пісню «Нічого не буде, як раніше». Також я готуюся до свого першого акустичного туру містами України. Вирішив обрати саме такий формат, оскільки судячи з коментарів у соціальних мережах прихильники хочуть не лише слухати музику, а й спілкуватися. Концерт відбудуться найближчим часом у Києві – 18 листопада. І вже за доброю традицією у грудні, а саме 2го, пройде мій сольний концерт у рідному Львові. Чекаю усіх бажаючих.

Багато меломанів дізналися про Вас завдяки шоу «Х-Фактор». Зараз слідкуєте за цим проектом?

Зараз «Х-Фактор» не дивлюся, оскільки не маю часу. Переглядаю лише окремі відео на ютубі. Та, незважаючи на це, я задоволений тим, як розвивається «Х-Фактор». Особливо подобається те, що тепер учасники мають можливість не лише переспівувати відомі пісні, а й показати власну творчість.

Відомо, що Ви пишете не лише для себе, а й для інших виконавців. Легко творити на замовлення?

Насправді на замовлення я пишу рідко. Зазвичай виконавці обирають з уже написаного. Однак, якщо мені чітко сформулювати задачу, я можу написати досить швидко. Був у мене випадок, коли я за 25 хвилин написав пісню на замовлення і її одразу ж забрали.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це поєднання режисури та психології. Хоча воно вже потихеньку стає моєю ще одною улюбленою роботою. Разом з творчими людьми я працюю над тим, як правильно подати їхній твір, щоб він зачепив глядачів (слухачів). Також останні півроку, я знімаю Влоги, які є у вільному доступі, для всіх бажаючих, на офіційному ютубканалі.

Які Ви любите книги та фільми?

З фільмів віддаю перевагу трилерам. Щоправда, останнім часом якісних трилерів, на жаль, не так багато, як хотілось би. Читаю документалістику, оскільки люблю книги, основані на реальних подіях.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від того, яка у мене була діяльність. Якщо працював на студії, хочеться активного відпочинку. Ну а після насиченого фестивального літа зазвичай бажаю спокою.

ХАС - Любов у Мегаполісі [ VIRUS VIDEO ]

ВЕРЕМІЙ - Нічого не буде, як раніше (feat. ХАС)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю