Алена Че , 15 января 2018 в 17:00

Обіцяний різдвяний подарунок від Христини Панасюк та Сергія Туровича

У подарунок до Різдва співачка Христина Панасюк та військовий медик Сергій Турович презентували давню поліську колядку. Докладніше про це, а також про інші новини дізнаємося прямо зараз від Христини.

Христино, розкажіть будь ласка, як виникла ідея записати колядку?

З військовим медиком Сергієм Туровичем ми з одного міста. Заочно знала про нього давно, але особисто познайомилися на сході України. І от напередодні Різдва Сергій показав мені давню поліську колядку і запропонував виконати її разом. Я погодилась і якраз у Святвечір ми презентували колядку.

Під час різдвяних свят Ви не тільки подарували шанувальникам колядку, а й ощасливили наших захисників своєю присутністю на сході. Скажіть кілька слів про це.

Так. Після Різдва я відвідала Донецьку область. Дала кілька концертів, а також відвезла на передову матеріальну допомогу, яку передала українська діаспора в Іспанії. А ще дорогою додому мала сольний концерт у місті Боярка (Київська область), виконувала власні пісні, новорічні композиції і, звісно ж, колядки. 18 січня презентуватиму альбом у Рівному. Подробиці згодом у соціальних мережах.

Сергій Турович & Христина Панасюк «Колядка»(«Рожество славноє»)

Загрузка...
Интер - программа на неделю