Студентська республіка

Чувычин Евгений , 4 сентября 2009 в 00:02

Обрана найкрасивіша студентка України!

Фінал єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси "Перша Леді" відбувся 23 серпня на базі центру "Меркурій", у сел. Заозерному в Криму, під Євпаторією під час закриття Студреспубліки-2009.

Цього року у конкурсі прийняло участь 18 красунь з різних куточків України та Росії, які виборали право приймати участь у національному етапі, перемігши в регіональних конкурсах. З настанням нового часу і нових кризових викликів, аби прийняти участь у конкурсі кожній учасниці довелось платити вступний внесок.

Незважаючи на всі перипетії,зібрався дуже дружній,толерантний,дисциплінований та вихований колектив дівчат. Учасниці конкурсу були дуже розкутими і це їм допомогло швидко вивчити всі виходи і приділити час собі на відпочинок.

Під час коктейльної вечірки за участі журі, політичних експертів, яка відбулася 22 серпня, напередодні конкурсу, кожна з учасниць презентувала свої соціальні проекти, а також свій регіон, даруючи організаторам чудові сувеніри, які були привезені з усіх усюд. Соціальні проекти були напрочуд цікаві та підготовлені, з відеоматеріалами та слайд-шоу. Дівчата побачили, як важко живеться знедоленим діткам у тому чи іншому регіоні (майже всі проекти були спрямовані на покращення умов життя дітей різних категорій) і запропонували різні шляхи вирішення, тих чи інших проблемних питань.

Президент Національного конкурсу краси «Перша Леді» Володимир Заверуха, доклав всіх зусиль, аби конкурс пройшов на найвищому рівні: намагався створити кращі умови для проживання та репетицій учасниць, підібрав найкращий персонал в даній сфері, а саме:

- хореограф-постановник Олена Купина,

- бренд–менеджер Тарас Горинь,

- фото–художники Василь Шмігель та Максим Мотайло,

- перукар Ліщинська Ірина,

- фітнес–інструктор Зозулянський Олег.

Дівчата виходили на сцену протягом чотирьох виходів

1-й вихід - в українських костюмах, під час якого учасниці представляли себе особисто та свій регіон загалом, тому що кожен костюм різний і напрочуд чудовий;

2-й вихід - у чорних коктейльних сукнях;

3-й вихід - у карнавальних костюмах;

4-й вихід – у ніжних вечірніх сукнях.

Цьогорічне журі було представлено в наступному складі:

- переможниця Національного конкурсу краси «Перша Леді-2009» Наталія Воробей;

- радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба;

- заступник директора Великопольського центру освіти і курсів самоврядування Марек Бігшосінський (Польща);

- представник департаменту молодіжних справ мерії міста Тбілісі Акакі Стуруа (Грузія);

- один з найвідоміших фотографів України Олександр Ктиторчук;

- голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун;

- Голова НДЛМ, керівник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009 Павло Вікнянський.

Родзинкою Національного конкурсу краси “Перша Леді-2009” стала золота діадема. Діадема є перехідною. Переможниця конкурсу цього року подарує її "Першій Леді-2010" під час конкурсу наступного року. Сама діадема виготовлена, українськими дизайнерами “Арт-студії MJ” із золота 999 проби та інкрустована напівдорогоцінним камінням.

Цього року вперше,обирали переможницю не тільки члени журі, а й за результатами sms-голосування.

Отож титул «Першої Леді -2009», вперше презентовану золоту діадему та нетбук від компанії MSI здобула 20-ти річна тернополянка, студентка Тернопільського національного економічного університету Ірина Чайківська.

"I-віце Леді" – Кривенко Дар'я, м. Чернігів,

"II-віце Леді" – Поліщук Лілія, м. Вінниця,

"III-віце Леді" – Погосян Маріне, м. Хмельницький,

"Леді глядацьких симпатій" – Сеніна Анна, м. Дніпропетровськ,

"Перша Леді Інтернет" (переможниця інтернет-голосування на офіційному сайті Студреспубліки) – Липкань Наталія, м. Ужгород,

"Перша Леді Модель" - Арсєнь Марія, м. Курськ (Російська Федерація),

"Перша Леді Грація" – Марчук Олена, м. Луцьк,

"Перша Леді Інтернешнл" – Пендрак Мар'яна, м. Львів,

"Перша Леді Фото" – Веремчук Світлана,м. Луганськ; Дудра Маріанна, м. Донецьк,

"Перша Леді Дружба" – Захарчук Алла, м. Житомир.

Також було підготовлено безліч подарунків, крім офіційних стрічок, статуеток "Перша Леді" та пам’ятних сувенірів.

Хочеться відмітити, що все не закінчується... Фінал буде продовжуватися вже в цілорічній соціально-благодійній програмі, в рамках туру по Україні під назвою «Місія доброї волі», де номінантки офіційних титулів відвідають регіони України з метою пропагування часто забутих людських якостей. У цих візитах буде передбачено зустрічі з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємцями для привернення їхньої уваги до проблем того чи іншого регіону згідно тих соціально-благодійних проектів, які презентували конкурсантки.

Особливу подяку хотілось би винести команді Студреспубліки та НДЛМ, а також Голові Народно-демократичної ліги молоді, керівникові Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009 Павлу Вікнянському та голові правління Українського фонду миру Людмилі Супрун.

Партнерами національного конкурсу краси «Перша Леді-2009» були – «Арт-студія MJ», інтернет-глянець emotion.com.ua, костюми та вбрання для красунь представив арт-салон «Міледі» (дизайнер Олена Купина).

Організатори мульти-фестивалю "Студентська республіка": ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку надали Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

Інформаційна підтримка мульти-фестивалю: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua, інтернет-видання seychas.com.ua, подарунки від компанії MSI.

Фото звезд и знаменитостей, Конкурсы, соревнования, награды, Студентська республіка, Конкурс красоты, конкурси краси

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю