Алена Че , 16 февраля 2017 в 22:59

Новинка «Навіки твоя» від Ірени

Напередодні Дня всіх закоханих співачка Ірена презентувала нову пісню «Навіки твоя», яка вже встигла сподобатися слухачам. Про те, як пісня була написана, а також про інші творчі новини нам прямо зараз розповість сама Ірена.

Ірена, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Пісня «Навіки твоя» була написана і презентована мною з великою любов’ю. Вона присвячена моєму коханому, а також всім, хто любить не за щось, а просто так. Пісня народилася дуже швидко. Одразу прийшли і слова, і музика. Не забарилися й з її оприлюдненням.

Які відгуки стосовно пісні?

Стосовно пісні я отримала масу позитивних відгуків. Чесно кажучи, не чекала від слухачів такої реакції. Одна дівчинка написала, що під «Навіки твоя» вона завжди танцює. Цей коментар мене вразив, оскільки пісня не є танцювальною.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Зараз мені складно відповісти на це питання. Справа в тому, що давно в планах зйомки кліпу на іншу, ще не видану пісню, однак, спостерігаючи за реакцією слухачів на «Навіки твоя», я почала вагатися. Думаю, для початку оприлюднимо нову пісню, а потім дамо можливість вибрати прихильникам. Крім того, львівський виконавець Андрій Заліско незабаром приступить до зйомки відео на нову пісню, яку для нього написала я. Він запропонував мені зіграти головну роль у кліпі, що, безумовно, дуже приємно.

Irena-Навіки твоя (Kotovskiy & Gumenniy)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю