Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 28 июля 2017 в 15:36

Нова пісня «Зозуля» від сестер Роспоп

Нещодавно сестри Оксана та Ольга Роспоп презентували нову авторську пісню «Зозуля». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від Оксани. Заодно й ближче з нею познайомимося.

Оксано, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Якось сиділа дома і грала на фоно. Під час гри прийшла мелодія, а згодом і текст. Приємно, що ця пісня подобається людям. У майбутньому маємо намір її екранізувати. Думаю, відео буде прив’язане до тексту пісні, а це значить, що ми покажемо у ньому красиву історію кохання.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над дебютним альбомом. Спочатку думали зробити обробки народних пісень, оскільки знаємо їх дуже багато. Та наші друзі, дізнавшись, що ми з Олею пишемо самі, переконали нас у тому, що потрібно виводити в люди власну творчість.

Як у Ваше життя прийшла музика?

Взагалі народилися ми у Ташкенті, але на початку 90-х переїхали в Україну, село Підставки Сумської області. Ходити до музичної школи почали раніше, ніж до загальноосвітньої. Опановували там гру на фортепіано. Гадаю, музика просто не могла не прийти у наше життя, оскільки ми зростали у творчій родині. Наша мама - баяністка, художниця, автор пісень та майстриня вишивки. Дідусь писав прекрасні вірші. Його творчість вивчають у школах Сумщини. Отже, потяг до мистецтва у нас з дитинства. У шкільні роки об’їздили безліч вокальних та музичних конкурсів.

А після школи вирішили пов’язати своє життя з музикою?

Були, звичайно, думки про інші професії, але музика все ж таки переважила. Після школи ми вступили до Сумського Вищого Училища культури і мистецтв ім. Д.С. Бортнянського, потім продовжили навчання у Київському Національному Університеті Культури та Мистецтв. Зараз співаємо у складі кавер-бенду і, як Ви вже зрозуміли, займаємося власною творчістю.

Коли була написана перша авторська пісня?

У 2013-му році. Це була пісня «Україна-конфетка». Музику і слова до неї написала наша мама. Зараз я, мабуть що, не стала б її виконувати, але свого часу її одразу взяли на ротацію муз. канали.

Ви завжди виступаєте як дует чи співаєте й сольно?

Зазвичай виступаємо як дует, але, коли виконуємо велику кавер-програму, можемо співати і по черзі.

У Вас є хобі?

Так. Думаю, всі творчі люди мають хобі, адже зупинитися на чомусь одному дуже важко. Я люблю шити й малювати. До речі, багато наших сценічних костюмів - це моя робота. Ми з Олею ведемо канал на ютубі, на якому всі бажаючі можуть більш детально ознайомитися з нашою творчістю.

Які Ви любите книги та фільми?

Люблю історичні фільми. Деколи дивлюся фентезі. Читаю біографії видатних людей, книги з культурології , археології та мистецтвознавства.

Ви - прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Як тільки з’являється можливість, вішаю рюкзак на плечі і вирушаю за новими враженнями.

Роспоп Оксана і Ольга - Зозуля (audio)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю