Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 2 мая 2017 в 11:25

Нова пісня «Уява» від Юлії Борозненко

Днями співачка, бандуристка, автор пісень, учасниця 7-го сезону телепроекту каналу «1+1» «Голос країни» Юлія Борозненко представила нову пісню «Уява». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Юлії. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Юліє, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Уява»?

Якось на одному з корпоративів я познайомилася з талановитими музикантами гуртом «Athom». Хлопці пишуть музику в стилі «trance» на яку хочуть класти україномовні тексти. Почувши, як я співаю, вони запропонували мені зробити щось спільне. Я погодилася. Так, власне, і народилася пісня «Уява», текст до якої мій, музика гурту «Athom». Це пісня про уявне кохання, що існує лише у думках. Сподіваємося, вона прийдеться до смаку слухачам, адже з подібним насправді багато хто з нас стикався.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Ще не знаю. Пісню тільки-но взяли в ротацію українські радіостанції, тому буду спостерігати за тим, як слухачі її сприймуть.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новими авторськими піснями. Мені цікаво пробувати себе у різних стилях, але найбільше я хочу поєднувати власну творчість з грою на бандурі.

Не так давно Ви взяли участь у 7-му сезоні телепроекту «Голос країни». Чому вирішили це зробити?

Заявку на участь у «Голосі країни» насправді заповнив за мене чоловік. Спочатку я сумнівалася, але його віра все ж таки мене підштовхнула.Взагалі я розвивалася як академічна співачка та бандуристка, але паралельно завжди любила співати естраду. Перед проектом звернулася за порадами до талановитого музиканта, учасника 5-го сезону «Голосу країни» Володимира Трача. Саме він скерував мене у правильному напрямку, за що йому величезне дякую.

На «Голосі країни» Ви познайомилися з безліччю творчих людей. Чи не виникали думки про співпрацю з кимось із них?

Виникали. Хотілося б попрацювати з Богданом Травінським. По-перше, ми обидва лірики; по-друге, у нас схожі музичні смаки; по-третє, Богдан завжди відкритий для творчих пропозицій. Одним словом, зробити щось спільне було б дуже цікаво.

А Ваш чоловік якимось чином пов’язаний з музикою?

Так. Мій чоловік Олексій Борозненко музикант, диригент військового оркестру. Разом ми створили музичний проект під назвою «Chocolate», виступаємо на заходах, абсолютно різних за форматом. До речі, після «Голосу країни» наша концертна діяльність значно активізувалася. Нас стали кликати у різні міста України, залучати до участі у творчих проектах. А ще, і це найбільше тішить, окрім виконання популярних пісень почали просити зіграти на бандурі.

У Вас є хобі?

Так. Це «handmade» . Коли є вільна хвилинка, дуже люблю разом з 3-річною донькою Соломією майструвати щось своїми руками. Також нещодавно почала займатися йогою. Завдяки цьому відкриваю у собі нові грані. А ще мені подобається готувати. Кажуть, виходить смачно.

Зараз проходить безліч хендмейд виставок. Ви берете в них участь?

Ні. Я роздаровую свої вироби рідним та друзям. У майбутньому дуже хочу навчитися писати картини та спробувати себе в акторській майстерності.

Які книги та фільми Ви любите?

Дуже люблю романи і мелодрами, та, незважаючи на це, сприймаю їх важко, оскільки дуже сентиментальна. Люблю нейтральні фільми,де є інтригуююча зав’язка і звичайно happy and!.. А ще люблю казки. Книжки з казочками у нас по всіх закутках. Багато їх перечитала, коли була вагітною. Напевно, саме тому наша Соломійка така допитлива (посміхається).

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Насправді дуже люблю проводити вільний час у спокійній домашній обстановці, проте й до пропозицій стосовно активного відпочинку завжди відкрита.

Юлія Борозненко – Уява

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю