Алена Че , 26 июня 2017 в 10:56

Нова пісня «Любов моя» від Марти Адамчук

Нещодавно співачка, автор пісень, учасниця шоу каналу «1+1» «Голос країни-7» Марта Адамчук презентувала нову пісню «Любов моя». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Марто, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Якось мене запросили  на презентацію виставки, на якій треба було виконувати не заздалегідь заплановані пісні, а під акомпонимент перкусії та ханга імпровізувати українською мовою. Такий, можна сказати, спосіб медитації. Я почала наспівувати нові мелодії і слова. Завдяки друзям, які знімали наші виступи, все це збереглося, і я стала допрацьовувати матеріал. Ось так і народилася пісня «Любов моя». Ні до якого музичного стилю я її не прив’язую. Що ж стосується тексту, то він не про почуття до конкретної людини, а про те, наскільки важливо знайти у собі гармонію. Над ним працювала моя добра подруга Світлана Калюжна.

Які відгуки стосовно пісні?

Відгуки позитивні. Декілька радіостанцій, незважаючи на те, що вона не зовсім форматна, взяли її в ротацію. Це, безумовно, дуже тішить.

Чи буде знято відео на пісню «Любов моя»?

Насправді не знаю. Зараз я працюю над декількома новими піснями, планую восени випустити міні-альбом. Разом з міні-альбомом маю намір презентувати відео. Зніму його на ту пісню, яка найбільш відображатиме мій настрій.

Марта Адамчук «Любов моя»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю