Алена Че , 31 марта 2017 в 23:32

Нова пісня «А я тебе вітаю» від Діани Бігун

Нещодавно співачка та викладач вокалу у продюсерському центрі «Стар Тім» (м. Івано-Франківськ) Діана Бігун презентувала нову пісню «А я тебе вітаю». Про те, хто її автор, і не тільки про це дізнаємося прямо зараз від самої Діани.

Діано, скажіть будь ласка, хто автор Вашої нової пісні?

Текст до цієї пісні написала моя мама Оксана Бігун. Це був подарунок мені на 21-річчя. Автор музики- Ірина Батюк, аранжування Романа Калина. Користуючись нагодою, хочу подякувати цим людям за те, що всіляко підтримують мою творчість. Пісня вже встигла полюбитися слухачам. Насправді вона приурочена до Дня народження, але підходить у якості привітання до будь-якого свята.

А як Ви любите відзначати День народження?

Люблю, як і більшість, святкувати у веселій та дружній компанії. Традиція збиратися на дні народження у нас із друзями започаткувалася ще у 1-му класі і зберігається донині.

Які подарунки Ви любите?

Я люблю, коли друзі або рідні не питають, що подарувати, а роблять сюрпризи. Та найголовніше не це, а те, що подарунок зроблений від щирого серця.

А Ви запитуєте, що подарувати, чи робите сюрпризи?

Насправді дарувати подарунки я люблю більше, ніж отримувати, тому часто прислухаюся до оточуючих. Дізнаюся таким чином про їхні бажання і по можливості намагаюся їх виконувати.

Як справи у Ваших учнів?

Чудово. Нещодавно команда «Стар Тім» побувала на 2-х престижних конкурсах у Києві, де, як завжди, достойно себе показала. Особисто мої учениці Таня Дворська, Діана Філатова та Віка Медвідь заняли призові місця, з чим я їх щиро вітаю. Зараз ми активно працюємо над новим репертуаром, готуємося до різноманітних виступів, так що, переконана, ще неодноразово Вас потішимо своїми досягненнями.

Діана Бігун - А я тебе вітаю

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю