Студентська республіка

Чувычин Евгений , 20 октября 2009 в 21:49

Ніч «Чорного КВН» пройшла на славу!

Що буде, якщо змішати в один коктейль крутий нічний клуб, енергійні треки драйвових діджеїв, нестримний позитив КВН та компанію кращих друзів?

Ви праві на всі сто, якщо вважаєте, що це вечір «Чорного КВН», що відбувся 15 жовтня в нічному клубі «Монарх» за підтримки Студреспубліки! На жаль, він вже закінчився, але впевнена, що позитивного заряду емоцій і приємних вражень всім присутнім на ній, ще на довго вистачить.

Протягом вечора гостям вечірки підіймали настрій своїми жартами відомі чернігівські команди КВН: "Все Было Хорошо" (ЧДТУ), "С Потолка" (збірна), "Все ВключенО" (ЧДТУ) та інші. Оцінювали їх кмітливість не лише глядачі, але й перш за все поважне журі: Цибуля Сергій Дмитрович (декан економічного факультету ЧДТУ), Заєц Юрій та Семенець Валерій (організатори Ліги КВН на Чернігівщині). А скеровували все це дійство чудові, енергійні ведучі: Евгеній Алексійович та Дмитро НЕбілан ("Все ВключенО"). Після жартів була прекрасна можливість виплеснути все свою енергію під запальні треки Dj DaNieL` та Dj FeelFuck.

Аби підтримати свої улюблені команди та просто чудово провести час завітала велика кількість молодих людей.

Якщо ж ви з тих, хто пропустив цю подію - це не останній захід такого рівня в нашому місті. Та попереду нас чекає ще багато цікавих сюрпризів від Студреспубліки, тож з нетерпінням чекаємо - та до зустрічі на нових, ще драйвовіших вечірках!

Фото Власенко Віталія

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Студентська республіка

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю