Наталья Сумская (Наталя Сумська)

Игунина Олеся , 25 апреля 2012 в 12:38

Наталія Сумська розкрила Берегиням секрети акторської майстерності і жіночого щастя

12 квітня дівчатам-учасницям проекту “Я – Берегиня” 2012 випала щаслива нагода зустрітися з народною артисткою України Наталією Сумською.

На зірковому майстер-класі Наталія В’ячеславівна розповіла дівчатам історії зі свого дитинства та юності, свій шлях до успіху в професії, дала Берегиням декілька цінних порад щодо того, як визначитися в житті та постійно вдосконалювати свою майстерність. Народна артистка поділилася спогадами про свою родину, визнала, що дуже хвилювалася тоді, коли батьки відвідували її вистави, і завжди дослухалася до їхньої думки.

Дівчата цікавилися питаннями, як поєднати щасливу сім’ю та успішну кар’єру, що допомагає вжитися в різні ролі, які секрети акторської майстерності, де цікавіше працювати – в театрі чи на телебаченні тощо.

Крім того, Наталія Сумська підготувала для дівчат сюрприз – продекламувала рядки з їхніх улюблених творів, зокрема уривки з повісті Івана Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”, і заспівала декілька душевних пісень. Це викликало цілу бурю оплесків та радісні посмішки на обличчях Берегинь.

Наприкінці майстер-класу Наталія В’ячеславівна радо запросила дівчат на свята відвідати свої вистави у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

Фото звезд и знаменитостей, Благотворительность, меценатство, социальная активность, Наталья Сумская (Наталя Сумська), Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»
Загрузка...
Интер - программа на неделю