Алена Че , 25 января 2018 в 13:49

Наталія Пазюк: «Кожен герой інтерв’ю має проходити через серце»

Радіо «Буковина» (Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція»)у своїх передачах не лише знайомить слухачів із цікавими особистостями, а й всіляко застосовує новітні технології для поширення інформації. Сьогодні ми познайомимося з радіожурналісткою Наталією Пазюк.

Наталю, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви прийшли у журналістику?

Стати журналістом, як і, напевно, більшість, я мріяла з дитинства. Після школи вступила на факультет журналістики до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На 2 курсі прийшла на практику на обласне радіо «Буковина», де й працюю до сьогодні. Тепер із упевненістю можу сказати: моя мрія здійснилася.

Зараз на радіо у Вас є авторські програми. Скажіть кілька слів про них.

Після декретної відпустки я почала вести кулінарну передачу «Зефір», під час якої розповідала та смачні та корисні рецепти. Втім, мені здається, що вона вже себе вичерпує. Зараз разом із колегою Оксаною Вишневою ведемо радіо-шоу «Ранок із Символами», у якому порушуємо суспільно важливі теми, запрошуємо до студії експертів з тої чи іншої сфери діяльності і просто допомагаємо слухачам збадьоритися.

«Ранок із Символами» можна не лише слухати, а й дивитися. Скажіть, де саме ми маємо можливість Вас бачити?

Знаєте, в наш час хороший журналіст не може просто зупинитися на одному виді ЗМІ. Він має вміти писати, говорити, знімати, фотографувати… Аби людям було цікаво, ЗМІ слід об’єднувати свої зусилля. Саме тому наші передачі можна не лише чути, а й бачити. Під час ефірів ми ведемо прямі трансляції у соціальних мережах. Закликаємо усіх приєднуватись.

У Ваших ефірах побувало безліч дуже різних людей. Інтерв’ю з ким із них найбільше зачепило особисто Вас?

Насправді одного чи кількох героїв виокремити важко. Нашими гостями були медики, високопосадовці, блогери, спортсмени, музиканти… Від спілкування з кожним із них обов’язково щось береш для себе корисне. До речі, багато гостей ефірів стали нашими добрими друзями. А взагалі кожен герой інтерв’ю має проходити через серце. Тільки тоді він запам’ятається.

Вашими гостями можуть бути лише мешканці Чернівців?

Звичайно, бажано, щоб гості програми були з Чернівців або з області, оскільки ми в першу чергу висвітлюємо життя краю. Але винятки допускаються. Якщо до нашого міста приїжджають цікаві особистості, чому би з ними не поспілкуватися?

Багато хто з журналістів пише вірші (прозу). Ви з таких?

Вірші не пишу, а от прозові нариси на соціальні теми – так. Дуже часто згодом вони виливаються у радіопередачі. Наприклад, із вікна своєї квартири я побачила хлопчика-аутиста, який гуляв із мамою, спостерігала за тим, як його сприймали інші діти. Описала це все. Потім ми із колегою зробили інформативну і водночас душевну радіокомпозицію.

У Вас є хобі?

Так. Це – кулінарія. У вільний час люблю готувати щось смачненьке, а потім ділюся цим з рідними та друзями. А взагалі своїм хобі можу назвати й роботу, адже мої думки часто зайняті нею.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Дивлюся історичні фільми, іноді детективи. З недавно побаченого сподобалися «Антон Чехов», «Війна і мир», серіал «Шерлок. У літературі приблизно ті ж самі уподобання, але моїми улюбленими книгами ще з дитинства є «Пригоди Тома Сойєра та Гекельберрі Фінна» та «Маленький принц». Слухаю здебільшого українську музику. Серед улюблених гуртів «Океан Ельзи», «Скрябін», «Крихітка», «Патроничі» «Sasha Boole», «БУК» та інші.

Ви – прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Люблю відпочивати на морі, відвідувати історичні місця. Також з задоволенням бігаю та ходжу пішки. Вважаю, це хороший відпочинок для мозку.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю