Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 4 августа 2017 в 21:05

Наталка Карпа зізналась у вірності на березі Індійського океану

В перші дні серпня співачка Наталка Карпа презентувала нове відео на пісню «Вірна». Про те, як воно було зняте і як була написана пісня, а також про творчі плани співачки, дізнаємося з перших уст від самої Наталки.

Наталко, скажіть, будь ласка, хто автор Вашої нової пісні?

Якось мій творчий друг ді-джей Glova дав послухати трек і запитав: «Якщо я знайду поета і композитора, який зміг би зробити цей трек піснею, ти погодишся її заспівати?». Я вирішила спробувати. Отже, слова і музику до пісні «Вірна» написала Надія Гасюк. Ця композиція одразу припала мені до душі. З її допомогою захотілося донести, що варто бути вірним не лише коханій людині, а й власним принципам, своїм мріям. Вірність для мене - це дуже широке поняття.

Якими принципами ні за яких обставин не поступитеся особисто Ви?

Насправді, у моєму творчому житті було немало випробувань, змін та експериментів. Проте я завжди слухаю свою інтуїцію, вона мій лакмусовий папірець. Наприклад, декілька років тому мені говорили, що пісня «Калина» не зможе стати хітом, оскільки тоді було модним R'n'B, а не house з етнічними мотивами. Але все ж таки я змогла переконати свою творчу команду у тому, що потрібно бути вірною собі і доносити до людей те, що тобі близьке. В результаті пісню «Калина» знають не лише в Україні, а і за її межами.

Повернемося до пісні «Вірна». Де і як проходили зйомки кліпу на неї?

Режисер кліпу- Лесь Панчишин. Ми співпрацюємо вже вдруге. Креативне мислення Леся мені дуже імпонує, тому із задоволенням попрацювала з ним і над цією відеороботою. Зйомки кліпу «Вірна» проходили на Шрі-Ланці і не обійшлися без пригод. Дрон, яким ми знімали найефектніші кадри заплутався у ліанах і упав у брудну річку серед джунглів, та за допомогою місцевих жителів його вдалося витягти. Взагалі у мене та моєї команди від Шрі-Ланки залишилися тільки позитивні враження. На долю цієї країни випало безліч випробувань, проте народ залишився вірним своїм традиціям. А ще, незважаючи на досить непросте економічне становище, жителі Шрі-Ланки завжди доброзичливі, готові прийти на допомогу. Все це ми і намагалися показати у кліпі.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новою композицією, автором якої є лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя. З Тарасом ми неодноразово виступали на різноманітних концертах. Давно просила його щось для мене написати, оскільки вважаю одним з найкращих авторів. І от, нарешті, це сталося. Насправді, пісня для мене зовсім незвична, але експериментувати не боюся. Самі все почуєте через декілька місяців.

Прем'єра! Glova feat Наталка Карпа - Вірна / Music Video /

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю